Telewizor 43" Sony KD-43X80L
Miliardy odcieni na ekranie o szerokiej palecie kolorów. Telewizor Sony KD-43X80L oferuje wysoką jasność i kontrast. Wyposażony w procesor 4K HDR Processor X1, który nadaje scenom żywy i realistyczny wygląd. Nawet jeśli Twój ulubiony film jest w rozdzielczości 2K lub HD, obejrzysz go w jakości zbliżonej do 4K. Brakujące szczegóły na ekranie są uzupełniane przez technologię 4K X-Reality PRO, która korzysta z bazy danych obrazów 4K. Technologia Motionflow XR tworzy dodatkowe obrazy i wstawia je między klatki oryginalnego obrazu. Większa liczba klatek na sekundę poprawia płynność i ostrość akcji.

Doskonały dźwięk z większą dawką basu
Wbudowany w telewizor Sony KD-43X80L głośnik X-Balanced Speaker zapewnia czystość dźwięku i głęboki bas. Dzięki temu możesz cieszyć się wyraźnym dźwiękiem podczas słuchania muzyki i ścieżek dźwiękowych do filmów. Głośnik ma specjalny kształt, co pozwala na jego umieszczenie w smukłej obudowie telewizora. Technologia Dolby Atmos dodaje większą głębię, czystość i szczegółowość muzyce i ścieżkom dźwiękowym do filmów. Co więcej, dzięki funkcji Acoustic Auto Calibration dźwięk jest dostosowywany do akustyki pomieszczenia.

Telewizor przyjazny graczom
Ciesz się wygodnymi funkcjami podczas grania na konsoli z telewizorem Sony KD-43X80L. Funkcja Auto HDR Tone Mapping optymalizuje ustawienia HDR podczas początkowej konfiguracji konsoli PS5. Dzięki temu zobaczysz więcej szczegółów oraz wyraźne kolory nawet w głębokim cieniu i jasnym świetle. Auto Genre Picture Mode to funkcja, która po podłączeniu konsoli PS5 automatycznie wybiera tryb "Gra", zmniejszając opóźnienia i zwiększając szybkość reakcji. Podczas oglądania filmu tryb "Standardowy" włącza się ponownie, zwiększając ekspresję scen.

Inteligentna obsługa
Ciesz się ulubionymi filmami i serialami z Google TV na telewizorze Sony KD-43X80L. Pozwoli Ci to przeglądać ponad 700 000 filmów i programów telewizyjnych z różnych serwisów streamingowych. BRAVIA CORE również zapewni Ci dostęp do filmowych nowości. Wbudowany Chromecast oraz zgodność z Apple AirPlay to gwarancja wygody.
Dodatkowo sterowanie telewizorem z serii X80L jest łatwe. Możesz użyć pilota lub sterować głosem z pomocą Asystenta Google, lub Siri.

Telewizor, który oszczędza energię
Telewizor Sony KD-43X80L zapewnia wysoką wydajność i pozwala oszczędzać energię. Charakteryzuje się konstrukcją z ograniczeniem użycia surowców nieodnawialnych. Wyposażony jest w czujnik oświetlenia, który dostosowuje jasność ekranu do warunków w pomieszczeniu. Poszczególne fragmenty obrazu są optymalizowane odpowiednio do jasności sceny, co pozwala oszczędzać energię. Do Twojej dyspozycji jest również Pulpit Eco, który pozwoli Ci zmieniać ustawienia pojedynczo lub wszystkie naraz.

| Wysokość z podstawą | 630 mm |
| Liczba złączy HDMI | 4 szt. |
| Liczba złączy USB | 2 szt. |
| Wysokość bez podstawy | 563 mm |
| Klasa energetyczna | F |
| Moc głośników | 2 x 10 W |
| Dołączone akcesoria | Podstawa telewizora Instrukcja obsługi Baterie do pilota Kabel zasilający Pilot Kabel zasilający Instrukcja obsługi |
| Dodatkowe informacje | Nagrywanie na USB Głośnik Bass Reflex Procesor 4K HDR X1™ |
| Przekątna ekranu | 43" |
| Szerokość | 964 mm |
| Rozdzielczość | UHD 4K 3840 x 2160 |
| Typ telewizora | LED |
| Smart TV | Google TV Android TV |
| Wbudowany tuner | DVB-T (cyfrowy naziemny) DVB-C (cyfrowy kablowy) DVB-S (cyfrowy satelitarny) DVB-T2 (cyfrowy naziemny) DVB-S2 (cyfrowy satelitarny) |
| Pozostałe złącza | Wyjście audio cyfrowe Wejście Ethernet RJ 45 (LAN) Wejście kompozytowe sygnału wideo Wejście antenowe |
| Funkcje tunera | Teletext EPG - elektroniczny przewodnik po kanałach telewizyjnych |
| Standard VESA | 200 x 200 mm |
| Średni pobór mocy | 54 W |
| Pobór mocy (tryb czuwania) | 0,5 W |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Odtwarzane formaty | VP9 AC4 MPEG-2 MPEG-1 MPEG-4 ARW AVI MKV WMV MP4 MP3 WMA AAC OGG JPEG AVC WAV FLAC MOV XviD HEVC |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Łączność bezprzewodowa | Bluetooth 4.2 Apple Airplay Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ambilight | Nie |
| HDR | Tak |
| Klasa energetyczna HDR | G |
| Standard HDR | HDR10 HLG Dolby Vision |
| Technologie producenta | Motionflow XR Triluminos Pro Live Colour™ |
| Technologie dźwięku i obrazu | Dolby Audio Dolby Atmos |
| Technologie optymalizacji gier | ALLM (Auto Low Latency Mode) |
| Aplikacje | Google Play Store |
| Funkcje smart | Wbudowany Chromecast - strumieniowanie obrazu Kompatybilność z Apple HomeKit Odtwarzanie plików multimedialnych z nośników USB i urządzeń Wyszukiwanie głosowe Sterowanie głosem |































































