Telewizor 42" Sony XR-42A90K
Chcesz cieszyć się znakomitą rozrywką na dużym ekranie? Telewizor Sony XR-42A90K to idealna opcja do Twojego salonu. Jest kompatybilny z konsolą, co czyni go świetnym wyborem dla graczy. Matryca OLED oraz technologia dźwięku Acoustic Surface Audio+ gwarantują niesamowite wrażenia podczas oglądania filmów i seriali. Dodatkowo, urządzenie współpracuje z BRAVIA CAM, która nie jest dołączona do zestawu, oraz Asystentem Google, co sprawia, że korzystanie z telewizora z serii A90K jest niezwykle komfortowe.

Doskonały obraz z matrycą OLED
Sony XR-42A90K posiada procesor Cognitive Processor XR, który podnosi jakość obrazu i dźwięku na wyższy poziom. Niezależnie od tego, co oglądasz, procesor poprawia obraz, zbliżając go do jakości 4K. Ekran OLED oferuje również wyjątkowy kontrast, precyzyjnie kontrolowany przez unikalną technologię. Technologia XR OLED Contrast Pro wzmacnia kolory i kontrast w jasnych obszarach. Idealna czerń i wysoka jasność szczytowa nadają obrazowi niezwykły realizm.

Dźwięk Acoustic Surface Audio+
Oprócz obrazu, dźwięk jest równie istotny. Dzięki technologii Acoustic Surface Audio+ dźwięk z telewizora XR-42A90K wydobywa się bezpośrednio z ekranu. Dwa siłowniki wprawiają ekran w wibracje, a dźwięk podąża za akcją, oferując realistyczne wrażenia i wyraźne, naturalne dialogi. Centralnie umieszczony subwoofer dodatkowo wspiera uzyskanie żywego, kinowego dźwięku. Ponadto, dzięki technologii BRAVIA XR, każdy oglądany obraz będzie wzbogacony o dźwięk przestrzenny.

Telewizor dla graczy
Telewizor Sony XR-42A90K to nie tylko oglądanie filmów i seriali. Jest również świetnym wyborem dla graczy dzięki funkcji ALLM w HDMI 2.1. Funkcja ta automatycznie rozpoznaje podłączoną konsolę i przełącza się w tryb niskiego opóźnienia, co zapewnia płynniejszą rozgrywkę i szybsze reakcje. Telewizor posiada także technologie takie jak Auto HDR Tone Mapping oraz Auto Genre Picture Mode, które poprawiają jakość Twojej gry.

Funkcje dla Twojej wygody
Korzystanie z telewizora XR-42A90K jest niezwykle komfortowe. Oprócz stylowego pilota, urządzenie posiada Google TV, co umożliwia wydawanie poleceń głosowych. Dodatkowo, telewizor współpracuje z Apple AirPlay, Apple HomeKit i ma wbudowany Chromecast. Technologia Acoustic Auto Calibration wykrywa Twoje położenie i optymalizuje dźwięk, aby brzmiał jak przy oglądaniu naprzeciwko ekranu.

Wybierz inteligentnie
Rozważasz zakup telewizora? Nie jesteś pewien, jak Sony XR-42A90K sprawdzi się na co dzień? Przeczytaj opinię Tomasza Chmielewskiego, redaktora portalu Geex.
Sony XR-42A90K
Niewiele jest telewizorów, które wzbudzają moje zaufanie od pierwszego uruchomienia. Jeszcze mniej jest tych, które oferują wierny i naturalny obraz, niezależnie od źródła sygnału. Najmniej zaś tych, które chciałbym mieć u siebie na stałe. Bravia 42A90K spełnia wszystkie te wymagania.
sprawdź pełną recenzję na
Tomasz Chmielewski
Redaktor portalu Geexpoznaj pakiet przyjaznych usług TV
darmowa
dostawa
naprawa
door-to-door
darmowy zwrot
do 15 dni

jak skorzystać z usług?
dodaj telewizor
do koszyka
rozwiń pole
„Wybierz usługę”
wybierz usługę,
która Cię interesuje
| Wysokość z podstawą | 551 mm |
| Liczba złączy HDMI | 4 szt. |
| Liczba złączy USB | 2 szt. |
| Wysokość bez podstawy | 546 mm |
| Złącze CI | Tak |
| Klasa energetyczna | G |
| Moc głośników | 2 x 10 W + 5 W |
| Dołączone akcesoria | Podstawa telewizora Instrukcja obsługi Baterie do pilota Kabel zasilający Pilot Kabel zasilający Instrukcja obsługi |
| Dodatkowe informacje | Czujnik oświetlenia Nagrywanie na USB |
| Przekątna ekranu | 42" |
| Szerokość | 933 mm |
| Seria | A90K |
| Rozdzielczość | UHD 4K 3840 x 2160 |
| Typ telewizora | OLED |
| Smart TV | Google TV Android TV |
| Wbudowany tuner | DVB-T (cyfrowy naziemny) DVB-C (cyfrowy kablowy) DVB-S (cyfrowy satelitarny) DVB-T2 (cyfrowy naziemny) DVB-S2 (cyfrowy satelitarny) |
| Pozostałe złącza | Wyjście audio cyfrowe Wejście Ethernet RJ 45 (LAN) Wejście kompozytowe sygnału wideo Wejście antenowe |
| Funkcje tunera | Teletext EPG - elektroniczny przewodnik po kanałach telewizyjnych |
| Standard VESA | 200 x 200 mm |
| Średni pobór mocy | 52 W |
| Pobór mocy (tryb czuwania) | 2 W |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Odtwarzane formaty | MPEG-2 MPEG-1 MPEG-4 ARW AVI MKV WMV ASF MP4 MP3 AAC OGG JPEG AVC FLAC MOV XviD HEVC |
| Częstotliwość odświeżania | 100 Hz |
| Łączność bezprzewodowa | Bluetooth 4.2 Apple Airplay Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ambilight | Nie |
| HDR | Tak |
| Klasa energetyczna HDR | G |
| Standard HDR | HDR10 HLG Dolby Vision |
| Technologie producenta | Triluminos Pro XR Smoothing Live Colour™ XR HDR Remaster |
| Technologie dźwięku i obrazu | Dolby Audio DTS – system dźwięku przestrzennego Dolby Atmos |
| Technologie optymalizacji gier | ALLM (Auto Low Latency Mode) VRR (Variable Refresh Rate) Dedykowany tryb dla graczy |
| Aplikacje | Netflix Google Play Store |
| Funkcje smart | Wbudowany Chromecast - strumieniowanie obrazu Kompatybilność z Apple HomeKit Odtwarzanie plików multimedialnych z nośników USB i urządzeń Wyszukiwanie głosowe Sterowanie głosem |













































