Telewizor Sony XR-50X90S
Obraz, który Cię zachwyci
Poczuj się jak w centrum wydarzeń
Wspaniały obraz i dźwięk w każdych warunkach
Funkcje Smart TV
| Wysokość z podstawą | 715 mm |
| Liczba złączy HDMI | 4 szt. |
| Liczba złączy USB | 2 szt. |
| Wysokość bez podstawy | 649 mm |
| Klasa energetyczna | G |
| Moc głośników | 2 x 10 W |
| Dodatkowe informacje | Automatyczna kalibracja Nagrywanie na USB Głośnik Bass Reflex |
| Przekątna ekranu | 50" |
| Szerokość | 1119 mm |
| Seria | X90S |
| Rozdzielczość | UHD 4K 3840 x 2160 |
| Typ telewizora | LED |
| Smart TV | Google TV Android TV |
| Funkcje tunera | Teletext EPG - elektroniczny przewodnik po kanałach telewizyjnych |
| Standard VESA | 200 x 200 mm |
| Średni pobór mocy | 78 W |
| Pobór mocy (tryb czuwania) | 0,5 W |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Częstotliwość odświeżania | 100 Hz |