| Kolor | Czarny |
| Rodzaj matrycy | LED, IPS |
| Format obrazu | 16:9 |
| Wielkość plamki | 0,230 x 0,230 mm |
| Kontrast dynamiczny | 1 000:1 |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 stopni |
| Liczba wyświetlanych kolorów | 16,8 mln |
| Pobór mocy podczas pracy | 26 W |
| Pobór mocy podczas spoczynku | 0,3 W |
| Wysokość (z podstawą) | 523 mm |
| Kąt widzenia w pionie | 178 stopni |
| Tuner TV | Nie |
| Klasa energetyczna | F |
| Moc głośników | Nie dotyczy |
| Jasność | 400 cd/m² |
| Zakres regulacji wysokości (Height) | 130 mm |
| Dodatkowe informacje | Podświetlenie LED |
| Szerokość | 612 mm |
| Waga | 3,7 kg |
| Dołączone akcesoria | Kabel DisplayPort Kabel DisplayPort -> USB-C Kabel zasilający Kabel zasilający |
| Typ ekranu | Płaski |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Złącza | AC-in (wejście zasilania) - 1 szt. HDMI - 1 szt. DisplayPort 1.4 - 2 szt. |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 165 Hz |
| Rozdzielczość ekranu | 2560 x 1440 (WQHD) |
| Przeznaczenie produktu | Dla graczy |
| Czas reakcji | 1 ms (GTG) |
| Technologia synchronizacji | NVIDIA® G-SYNC® Compatible FreeSync™ Premium FreeSync Premium NVIDIA G-SYNC Compatible |
| Technologia ochrony oczu | Redukcja migotania (Flicker free) Filtr światła niebieskiego |
| Głośniki | Nie |
| Obrotowy ekran (PIVOT) | Tak |
| Wbudowany kalibrator | Nie |
| Odwzorowanie przestrzeni barw | sRGB: 99% |
| Możliwość montażu na ścianie - VESA | VESA 100 x 100 mm |
| HDR | Certyfikat Display HDR 400 |
| Regulacja wysokości (Height) | Tak |
| Regulacja kąta pochylenia (Tilt) | Tak |
| Regulacja kąta obrotu (Swivel) | Tak |
| Zakres obrotu (PIVOT) | ~90° (w lewo) ~90° (w prawo) |
| Zakres regulacji pochylenia (Tilt) | ~5° (do przodu/w dół) ~21° (do tyłu/w górę) |
| Zakres regulacji obrotu (Swivel) | ~20° (w lewo) ~20° (w prawo) |







































































