Homatics Box R 4K Lite
Odkryj jeszcze bardziej rozrywkowe środowisko z Homatics Box R Lite 4K. Urządzenie posiada czterordzeniowy procesor Cortex A35, 2 GB pamięci RAM oraz 8 GB pamięci wewnętrznej. Dodatkowo obsługuje Bluetooth 5 i Wi-Fi w dwóch pasmach. Posiada wszystkie niezbędne certyfikaty, w tym od Google i Netflixa. Dzięki temu masz dostęp do Sklepu Play i setek tysięcy aplikacji, w tym nieograniczonej rozrywki w aplikacjach streamingowych, VoD i podcastowych.

Wysoka jakość obrazu
Homatics Box R Lite 4K oferuje obraz w rozdzielczości 4K przy 60 klatkach na sekundę. Dzięki temu możesz cieszyć się niezwykle płynnym obrazem podczas oglądania wydarzeń sportowych, dynamicznych filmów czy gier. Urządzenie obsługuje treści HDR10 oraz HDR10+. Obraz jest niezwykle ostry i pełen żywych kolorów. Brak opóźnień oraz idealna synchronizacja dźwięku z obrazem zapewniają najlepsze wrażenia.

Integracja z usługami Google
Homatics Box R 4K Lite z systemem Android to niezwykle wydajne urządzenie. W Sklepie Play dostępne są również gry, a 2GB pamięci RAM radzą sobie z grafiką i dynamiczną akcją na ekranie. Asystent Google jest także zintegrowany z urządzeniem. Możesz sterować głosowo swoimi inteligentnymi urządzeniami, używając pilota jako mikrofonu. Wystarczy nacisnąć dedykowany przycisk na pilocie, aby Asystent był gotowy do działania. Obsługa funkcji Chromecast jest bardzo wygodnym dodatkiem. Homatics umożliwia tzw. screen mirroring, co pozwala na wyświetlanie treści bezpośrednio ze smartfona na ekranie telewizora.

Wielofunkcyjny, intuicyjny pilot
Dołączony pilot do Homatics Box R 4K Lite posiada skróty do najczęściej używanych aplikacji. Oprócz skrótów dostępne są również standardowe przyciski, takie jak ustawienia, regulacja głośności, zmiana kanałów, wyciszenie itp.

| Kolor | Biały |
| Dodatkowe informacje | Obsługa głosowa Dedykowana aplikacja Dedykowana aplikacja Odtwarzacz multimedialny 4K |
| Dołączone akcesoria | Kabel HDMI Pilot Bateria AAA - 2 szt. Zasilacz |
| Wysokość | 25 mm |
| Wersja | Box R 4K Lite |
| Procesor | ARM Cortex-A35 |
| Rodzaje wyjść / wejść | USB-C - 1 szt. DC-in (wejście zasilania) - 1 szt. USB 2.0 - 2 szt. HDMI - 1 szt. RJ45 - 1 szt. Czytnik kart pamięci microSD Optyczne audio - 1szt. AV SPDIF Out - 1 szt. |
| Zasilanie | Sieciowe Sieciowe |
| Pamięć wewnętrzna | 8 GB |
| Pamięć RAM | 2 GB |
| Łączność | Bluetooth LAN 10/100 Mbps Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac |
| System operacyjny | Android 11 |









