Homatics Box R 4K Plus
Odkryj nowy Homatics Box R 4K Plus – jeszcze bardziej rozrywkowe doświadczenie niż wcześniej. Wyposażony w czterordzeniowy procesor Cortex A55, 4 GB pamięci RAM oraz 32 GB pamięci wewnętrznej. Nie zwlekaj i graj w najbardziej wymagające gry, a komponenty bez problemu poradzą sobie z obliczeniami podczas Twoich sesji. Dodatkowo obsługuje Bluetooth 5 i Wi-Fi 6. Posiada wszystkie niezbędne certyfikaty, w tym Google i Netflix.

Doskonała jakość obrazu
Homatics Box R 4K Plus oferuje obraz w rozdzielczości 4K przy 60 klatkach na sekundę. Dzięki temu możesz cieszyć się niezwykle płynnym obrazem podczas oglądania wydarzeń sportowych, dynamicznych filmów czy gier. Urządzenie obsługuje treści HDR10, HDR10+ oraz Dolby Vision. Obraz jest niezwykle ostry i pełen żywych kolorów. Brak opóźnień oraz idealna synchronizacja dźwięku z obrazem zapewniają najlepsze wrażenia.

Integracja z usługami Google
Dzięki pełnej certyfikacji, masz dostęp do Sklepu Play i setek tysięcy aplikacji, w tym także do nieograniczonej rozrywki w aplikacjach streamingowych, VoD i podcastowych. Obsługa funkcji Chromecasta to bardzo wygodna dodatkowa opcja. Homatics Box R Plus 4K obsługuje również screen mirroring, umożliwiając wyświetlanie treści bezpośrednio ze smartfona na ekranie telewizora.
Asystent Google jest również zintegrowany z urządzeniem Box R Plus 4K. Możesz sterować głosowo swoimi inteligentnymi urządzeniami, a mikrofonem jest pilot do urządzenia. Wystarczy, że naciśniesz dedykowany przycisk na pilocie, a Asystent będzie gotowy do działania.

Wielofunkcyjny, intuicyjny pilot
W zestawie znajduje się bardzo wygodny pilot w minimalistycznym stylu, ale z wszystkimi niezbędnymi funkcjami. Szybko go opanujesz, a nawigacja w menu będzie dla Ciebie bezproblemowa. Na przyciskach sterujących znajdziesz szybki dostęp do aplikacji YouTube lub najpopularniejszych usług streamingowych. Pilot pełni również funkcję mikrofonu dla Google Assistant.

| Kolor | Biały i różowe złoto |
| Dodatkowe informacje | Wsparcie dla technologii HDR Wsparcie dla technologii Dolby Atmos Wsparcie dla technologii Dolby Vision Odtwarzacz multimedialny 4K |
| Dołączone akcesoria | Kabel HDMI Pilot Bateria AAA - 2 szt. Zasilacz |
| Wysokość | 28 mm |
| Wersja | Box R 4K Plus |
| Procesor | 4 rdzenie Cortex-A55 |
| Rodzaje wyjść / wejść | USB 2.0 - 1 szt. USB 3.0 - 1 szt. USB-C - 1 szt. DC-in (wejście zasilania) - 1 szt. HDMI - 1 szt. RJ45 - 1 szt. Optyczne audio - 1szt. AV SPDIF Out - 1 szt. |
| Zasilanie | Sieciowe Sieciowe |
| Pamięć wewnętrzna | 32 GB |
| Pamięć RAM | 4 GB |
| Łączność | LAN 10/100/1000 Mbps Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/ax Bluetooth |
| System operacyjny | Android 11 |







