Odtwarzacz Homatics Dongle G 4K Android
Homatics Dongle G 4K to nowoczesny model, który przewyższa wersję Dongle Q. Wyposażony jest w czterordzeniowy procesor Cortex A35, 2 GB pamięci RAM oraz 8 GB pamięci wewnętrznej. Dodatkowo obsługuje Bluetooth 5.0 i Wi-Fi w dwóch zakresach. Na pokładzie znajdziesz wszystkie niezbędne certyfikaty, w tym Google i Netflix.
Dzięki pełnej certyfikacji masz dostęp do Sklepu Play i setek tysięcy aplikacji, co pozwala na nieograniczoną rozrywkę w serwisach streamingowych, VoD i podcastach.
Należy jednak pamiętać, że urządzenie nie zawiera żadnych opłat ani subskrypcji do serwisów multimedialnych.

Oglądaj obraz w najwyższej jakości
Homatics Dongle G 4K wyświetla obraz w rozdzielczości 4K przy 60 klatkach na sekundę, co zapewnia niezwykle płynne wrażenia podczas oglądania sportów, dynamicznych filmów czy grania w gry.
Ponadto obsługuje technologie HDR10 i HDR10+, co sprawia, że obraz jest ostry i pełen żywych kolorów. Brak opóźnień, precyzyjne zsynchronizowanie dźwięku z obrazem – to gwarancja emocjonującego seansu.

Wbudowana funkcja Chromecast
Homatics Dongle G 4K posiada wbudowaną funkcję Chromecast, umożliwiającą przesyłanie treści bezpośrednio ze smartfona na ekran telewizora. Urządzenie pozwala także na duplikowanie obrazu z urządzenia mobilnego na dużym ekranie.

Wbudowany Asystent Google
W urządzeniu Homatics Dongle G 4K znajdziesz również Asystenta Google. Możesz sterować głosowo swoimi urządzeniami smart, korzystając z mikrofonu w pilocie. Wystarczy nacisnąć dedykowany przycisk, aby Asystent był gotowy do współpracy i pomocy w codziennych zadaniach.

| Kolor | Szary |
| Dodatkowe informacje | Obsługa głosowa Wsparcie dla technologii Dolby Vision Asystent Google Odtwarzacz multimedialny 4K |
| Dołączone akcesoria | Kabel USB Pilot Bateria AAA - 2 szt. Zasilacz Kabel USB |
| Wysokość | 17 mm |
| Procesor | ARM Cortex-A35 |
| Rodzaje wyjść / wejść | USB-C - 1 szt. RJ45 - 1 szt. microUSB - 1 szt. |
| Zasilanie | Sieciowe Sieciowe |
| Pamięć wewnętrzna | 8 GB |
| Pamięć RAM | 2 GB |
| Łączność | Bluetooth LAN 10/100 Mbps Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac |
| System operacyjny | Google TV |













