Homatics Box R 4K
Homatics Box R 4K to niezwykle wydajny odtwarzacz multimedialny 4K, który przekształca standardowy telewizor w Smart TV. Działa na systemie Android 11 z oficjalnym wsparciem Google i Netflix. Za sprawne działanie i szybkie reakcje odpowiada mocny procesor Amlogic S905X4, wspierany przez 2 GB pamięci DDR RAM oraz 16 GB pamięci eMMC Flash. Dzięki wbudowanej funkcji Chromecast możesz bezprzewodowo połączyć swój smartfon z telewizorem i przesyłać filmy, zdjęcia lub muzykę. Ta funkcja umożliwia wyświetlanie treści z niemal każdego kompatybilnego smartfona, tabletu lub laptopa.

Wysoka jakość obrazu
Homatics Box R 4K oferuje obraz w rozdzielczości 4K przy 60 klatkach na sekundę. Dzięki temu możesz cieszyć się niezwykle płynnym obrazem podczas oglądania wydarzeń sportowych, dynamicznych filmów czy gier. Szeroki zakres dynamiczny to nowy format sygnału wideo, który pozwala uzyskać większą jasność i bogatsze kolory niż format SDR. Obraz jest niezwykle ostry i pięknie nasycony kolorami. Brak opóźnień oraz idealna synchronizacja dźwięku z obrazem gwarantują najlepsze wrażenia.

Integracja z usługami Google
Możesz pobrać wiele gier z Google Play, które można uruchomić bezpośrednio na telewizorze za pomocą urządzenia Homatics. Wybieraj spośród różnych gatunków, takich jak akcja, wyścigi, platformówki, sport, bijatyki, gry wieloosobowe itp. Do wygodnej gry możesz użyć np. bezprzewodowego kontrolera Xbox, który łatwo i szybko łączy się przez Bluetooth.
Możesz także korzystać z poleceń głosowych Google. Powiedz, co Cię interesuje lub co chcesz obejrzeć, a Asystent Google wyświetli to bezpośrednio na Twoim telewizorze. Jeśli chcesz skorzystać z inteligentnego domu, możesz włączyć światło, podnieść temperaturę na termostacie, wyłączyć urządzenie elektryczne itp. Dzięki wbudowanemu Asystentowi Google wszystko staje się możliwe.

Wielofunkcyjny, intuicyjny pilot
W zestawie znajduje się bardzo wygodny pilot w minimalistycznym stylu, ale z wszystkimi niezbędnymi funkcjami. Szybko go opanujesz, a nawigacja w menu będzie dla Ciebie bezproblemowa. Na elementach sterujących znajdziesz przyciski szybkiego dostępu do aplikacji YouTube lub najpopularniejszych usług streamingowych. Pilot pełni również funkcję mikrofonu dla Asystenta Google.

| Kolor | Biały |
| Dodatkowe informacje | Obsługa głosowa Wbudowany Chromecast Dedykowana aplikacja Asystent Google Dedykowana aplikacja Odtwarzacz multimedialny 4K |
| Dołączone akcesoria | Kabel HDMI Pilot Bateria AAA - 2 szt. Zasilacz |
| Wersja | Box R 4K |
| Procesor | Amlogic S905X4 |
| Rodzaje wyjść / wejść | USB 2.0 - 1 szt. USB 3.0 - 1 szt. USB-C - 1 szt. DC-in (wejście zasilania) - 1 szt. HDMI - 1 szt. RJ45 - 1 szt. Czytnik kart pamięci microSD Optyczne audio - 1szt. |
| Zasilanie | Sieciowe Sieciowe |
| Pamięć wewnętrzna | 16 GB |
| Pamięć RAM | 2 GB |
| Łączność | Bluetooth LAN 10/100 Mbps Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac |
| System operacyjny | Android 11 |





