Homatics Box R 4K Plus z tunerem DVB-T2
Odkryj nowoczesny Homatics Box R 4K Plus – urządzenie, które zapewni jeszcze więcej rozrywki niż dotychczas. Wyposażony w czterordzeniowy procesor Cortex A55, 4 GB pamięci RAM oraz 32 GB pamięci wewnętrznej, pozwala na płynne korzystanie z najbardziej wymagających gier i aplikacji. Podzespoły bez trudu poradzą sobie z obsługą danych podczas intensywnych rozgrywek. Dodatkowo obsługuje Bluetooth 5 i Wi-Fi 6, a na pokładzie znajdziesz wszystkie niezbędne certyfikaty, w tym Google i Netflix.

Wysoka jakość obrazu
Homatics Box R 4K Plus wyświetla obraz w rozdzielczości 4K z 60 klatkami na sekundę, co gwarantuje niezwykle płynne wrażenia wizualne, szczególnie podczas sportów, dynamicznych filmów czy gier. Obsługuje technologie HDR10, HDR10+ oraz Dolby Vision, zapewniając ostrość i żywe kolory. Brak opóźnień, precyzyjne dopasowanie dźwięku do obrazu – to wszystko sprawia, że emocje sięgną zenitu.

Łatwa integracja z usługami Google
Dzięki pełnej certyfikacji masz dostęp do Sklepu Play i setek tysięcy aplikacji, w tym do nieograniczonej rozrywki w serwisach streamingowych, VoD i podcastach. Funkcja Chromecasta umożliwia wygodne przesyłanie treści na ekran telewizora. Homatics Box R Plus 4K obsługuje także screen mirroring, co pozwala na wyświetlanie zawartości bezpośrednio ze smartfona na dużym ekranie.
Wbudowany Asystent Google umożliwia sterowanie głosowe urządzeniami smart w domu. Pilot, wyposażony w mikrofon, pozwala na szybkie wydawanie poleceń – wystarczy nacisnąć dedykowany przycisk, a Asystent od razu zacznie działać, wspierając Cię w codziennych zadaniach.

Wbudowany tuner DVB-T2
Homatics Box oparty jest na systemie Android i po podłączeniu dołączonego tunera USB-C stanie się odbiornikiem cyfrowej telewizji naziemnej w nowym standardzie DVB-T2 HEVC 10-bit. Urządzenie działa w trybie Plug and Play – wystarczy uruchomić je z podłączonym tunerem i nacisnąć przycisk z ikoną telewizora na pilocie, aby uruchomić aplikację Live TV. Po podłączeniu anteny lub kabla od telewizji kablowej można wyszukać dostępne kanały, tak jak w tradycyjnym tunerze.

Wielofunkcyjny, intuicyjny pilot
W zestawie znajdziesz elegancki, prosty w obsłudze pilot, który ma wszystko, czego potrzebujesz. Szybko nauczysz się nim posługiwać, a nawigacja po menu będzie intuicyjna. Na przyciskach znajdziesz szybki dostęp do YouTube i najpopularniejszych serwisów streamingowych. Pilot pełni także funkcję mikrofonu dla Google Assistant, co ułatwia sterowanie głosowe.

| Kolor | Biały i różowe złoto |
| Dodatkowe informacje | Wsparcie dla technologii HDR Wsparcie dla technologii Dolby Atmos Wsparcie dla technologii Dolby Vision Odtwarzacz multimedialny 4K |
| Dołączone akcesoria | Tuner DVB-T2 Pilot |
| Wysokość | 28 mm |
| Wersja | Box R 4K Plus + DVB-T2 |
| Procesor | 4 rdzenie Cortex-A55 |
| Rodzaje wyjść / wejść | USB 2.0 - 1 szt. USB 3.0 - 1 szt. USB-C - 1 szt. DC-in (wejście zasilania) - 1 szt. HDMI - 1 szt. RJ45 - 1 szt. Optyczne audio - 1szt. AV SPDIF Out - 1 szt. |
| Zasilanie | Sieciowe Sieciowe |
| Pamięć wewnętrzna | 32 GB |
| Pamięć RAM | 4 GB |
| Łączność | LAN 10/100/1000 Mbps Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/ax Bluetooth |
| System operacyjny | Android 11 |













