Wybierz nowego następcę Samsung Odyssey G7 S28BG700EPX
monitor
Samsung S28BG700EPX
Czas reakcji
1 ms
Częstotliwość odświeżania
144 Hz
Kontrast statyczny
Technologia synchronizacji
FreeSync™ Premium Pro
monitor
Samsung S27DG702EUX
Czas reakcji
1 ms
Częstotliwość odświeżania
144 Hz
Kontrast statyczny
Technologia synchronizacji
FreeSync™ Premium Pro
Kluczowe cechy
- rozdzielczość UHD, matryca IPS i technologia HDR400
- częstotliwość odświeżania 144 Hz, czas reakcji 1 ms oraz obsługa G-Sync
- funkcja SMART, dostęp do Samsung TV Plus
- technologia AMD FreeSync Premium Pro
- technologie CoreSync i Core Lighting
- ultraszeroki ekran o proporcjach 21:9
- automatyczne przełączanie źródeł sygnału
- ergonomiczna konstrukcja
Monitor gamingowy Samsung Odyssey G7 S28BG700EPX
UHD i matryca IPS w najwyższej jakości
Zobacz więcej szczegółów dzięki HDR 400
Niezrównana płynność w grach 4K
Zdominuj przeciwników nawet w najbardziej dynamicznych scenach. Częstotliwość odświeżania 144Hz eliminuje opóźnienia, zapewniając płynny obraz podczas szybkich akcji. Czas reakcji 1 ms i precyzyjne odwzorowanie ruchu pozwalają reagować natychmiast, gdy tylko zobaczysz przeciwnika.
Kompatybilność z G-Sync dla jeszcze lepszej płynności
Funkcje i technologie dla Twojej wygody
Game Pass Ultimate
Funkcja SMART
Technologie
| Kolor | Czarny |
| Rodzaj matrycy | LED, IPS |
| Format obrazu | 16:9 |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 stopni |
| Pobór mocy podczas pracy | 80 W |
| Pobór mocy podczas spoczynku | 0,5 W |
| Wysokość (z podstawą) | 577 mm |
| Kąt widzenia w pionie | 178 stopni |
| Tuner TV | Nie |
| Klasa energetyczna | F |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Zakres regulacji wysokości (Height) | 120 mm |
| Waga | 7 kg |
| Dodatkowe informacje | Wbudowany moduł Wi-Fi Bluetooth 5.2 |
| Dołączone akcesoria | Kabel DisplayPort Kabel zasilający Pilot Kabel zasilający |
| Szerokość | 638 mm |
| Typ ekranu | Płaski |
| Przekątna ekranu | 28" |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 144 Hz |
| Rozdzielczość ekranu | 3840 x 2160 (UHD 4K) |
| Przeznaczenie produktu | Dla graczy |
| Czas reakcji | 1 ms (GTG) |
| Technologia ochrony oczu | Redukcja migotania (Flicker free) |
| Głośniki | Tak |
| Obrotowy ekran (PIVOT) | Tak |
| Wbudowany kalibrator | Nie |
| Odwzorowanie przestrzeni barw | DCI-P3: 90% |
| Możliwość montażu na ścianie - VESA | VESA 100 x 100 mm |