| Klasa energetyczna | F |
| Wysokość z podstawą | 864 mm |
| Liczba złączy HDMI | 3 szt. |
| Liczba złączy USB | 3 szt. |
| Wysokość bez podstawy | 844 mm |
| Złącze CI | Tak |
| Moc głośników | 4 x 10 W |
| Dodatkowe informacje | Czujnik oświetlenia |
| Dołączone akcesoria | Podstawa na biurko Instrukcja obsługi Baterie do pilota Kabel zasilający Pilot Kabel zasilający Instrukcja obsługi |
| Przekątna ekranu | 65" |
| Seria | PML9008 |
| HDR | Tak |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Typ telewizora | MiniLED |
| Smart TV | System producenta Android TV |
| Wbudowany tuner | DVB-T (cyfrowy naziemny) DVB-C (cyfrowy kablowy) DVB-S (cyfrowy satelitarny) DVB-T2 (cyfrowy naziemny) DVB-S2 (cyfrowy satelitarny) |
| Pozostałe złącza | Wyjście audio cyfrowe (optyczne S/PDIF) Wyjście słuchawkowe Wejście antenowe |
| Funkcje tunera | Teletext HbbTV - telewizja hybrydowa EPG - elektroniczny przewodnik po kanałach telewizyjnych |
| Standard VESA | 300 x 300 mm |
| Średni pobór mocy | 102 W |
| Odtwarzane formaty | VP9 HEIF MPEG-2 MPEG-1 AV1 MPEG-4 AVI MKV MP3 WMA AAC JPEG BMP PNG AVC SMI SRT SSA SUB TXT ASS WAV GIF FLAC HEVC |
| Rozdzielczość | UHD 4K 3840 x 2160 |
| Częstotliwość odświeżania | 120 Hz |
| Łączność bezprzewodowa | Bluetooth 5.0 Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ambilight | Tak |
| Klasa energetyczna HDR | G |
| Standard HDR | HLG Dolby Vision HDR10+ |
| Technologie dźwięku i obrazu | Dolby Digital Dolby Audio Wzmacnianie dialogów Micro Dimming Premium DTS-X – system dźwięku przestrzennego Dolby Atmos |
| Technologie optymalizacji gier | AMD FreeSync™ Premium ALLM (Auto Low Latency Mode) VRR (Variable Refresh Rate) AMD FreeSync Premium |
| Aplikacje | Amazon Prime Video YouTube Netflix |
| Funkcje smart | Współpraca z asystentem głosowym Google Współpraca z asystentem głosowym Alexa Odtwarzanie plików multimedialnych z nośników USB i urządzeń Sterowanie głosem |

























































