Elektryczne biurko ED-140 Carbon
SMM028
Główne cechy
- Stabilny blat wykonany z wytrzymałej płyty MDF o grubości 18 mm
- Regulacja wysokości jednym przyciskiem
- Możliwość zapisania trzech ustawień wysokości w pamięci sterownika
- Wydajny silnik zapewniający płynny ruch nawet przy obciążeniu 70 kg
- Innowacyjny system zapobiegający kolizjom
- Otwory na kable oraz uchwyty na kubek i słuchawki
- Blat w kolorze carbon o szerokości 140 cm

Miejsce pracy dopasowane do Ciebie
Elektrycznie regulowane biurka to nowoczesne rozwiązanie, które pozwala na idealne dopasowanie stanowiska do własnych potrzeb. Model Silver Monkey ED-140 wyposażony jest w silnik umożliwiający łatwą zmianę wysokości, dzięki czemu można wygodnie dostosować je do własnej postawy – zarówno siedzącej, jak i stojącej.

Styl i solidność wykonania
Prosta, elegancka forma biurka Silver Monkey ED-140 sprawia, że świetnie wpasuje się w każde wnętrze. Dodatkowo blat z trwałej płyty MDF o grubości 18 mm gwarantuje stabilność i odporność na odkształcenia, nawet przy dużym obciążeniu.

Łatwa obsługa i bezpieczna regulacja
Regulacja wysokości biurka Silver Monkey ED-140 odbywa się wygodnym przyciskiem. Możesz też zaprogramować trzy preferowane ustawienia i szybko przełączać się między nimi, dostosowując stanowisko do własnych potrzeb.
Wydajny silnik działa płynnie nawet przy obciążeniu 70 kg. System zapobiegający kolizjom wykrywa przeszkody na drodze i automatycznie zatrzymuje ruch, zapewniając bezpieczeństwo użytkowania.

Wygoda pracy i funkcjonalne rozwiązania
Zadbaj o porządek na swoim stanowisku. W biurku Silver Monkey ED-140 znajdziesz otwory na kable, które ułatwią organizację przewodów. Praktyczne uchwyty na kubek i słuchawki sprawią, że wszystko będzie pod ręką, a praca stanie się bardziej komfortowa i przyjemna.

| Kolor | Carbon |
| Dodatkowe informacje | Uchwyt na napój Dwa wloty na przewody Regulowane stopki Uchwyt na słuchawki Wbudowany panel sterowania |
| Materiał blatu | Płyta wiórowa |
| Grubość blatu | 18 mm |
| Wysokość biurka | 720 mm - 1,18 m |
| Dopuszczalne obciążenie | 70 kg |
| Typ produktu | Klasyczne |
| Podświetlenie | Nie |
| Regulacja wysokości | Elektryczna |























