| Kolor | Czarny |
| Dołączone akcesoria | Komplet śrub Elementy montażowe |
| Wysokość | 418 mm |
| Standard VESA | 400x400 400x200 200x200 300x300 400x300 300x200 600x600 |
| Maksymalny rozmiar TV | 80" |
| Minimalna odległość od ściany | 20 mm |
| Maksymalny udźwig | 45 kg |
| Rodzaj | Ścienny |
| Regulacja | W pionie |





















































