Uchwyt do telewizora ART SD-20
Pozbądź się trudności z instalacją telewizora dzięki uchwytowi ART SD-20. Ten stojak na biurko doskonale nadaje się do telewizorów o przekątnej od 23 do 75 cali i wadze do 40 kg. Dzięki szerokiemu zakresowi standardów VESA od 200x100 mm do 800x400 mm, pasuje do większości dostępnych modeli. Z podstawką ART SD-20 zapewniasz swojemu urządzeniu stabilność i bezpieczeństwo.

| Dołączone akcesoria | Elementy montażowe |
| Wysokość | 685 mm |
| Szerokość | 356 mm |
| Standard VESA | 400x400 400x200 200x100 200x200 600x400 300x300 800x400 300x200 500x400 |
| Maksymalny rozmiar TV | 75" |
| Maksymalny udźwig | 40 kg |
| Rodzaj | Podłogowy |
| Regulacja | W pionie |





















































