Telewizor 55" Philips 55PUS7608
Niezależnie od tego, co uwielbiasz, dynamiczny telewizor Smart TV Philips 55PUS7608 szybko to odnajdzie. Możesz się zrelaksować, podczas gdy telewizor przeszuka wszystkie główne serwisy w poszukiwaniu ulubionego filmu lub serialu. Dodatkowo możesz cieszyć się wyraźnym dźwiękiem i obrazem dzięki technologiom takim jak Dolby Vision i Dolby Atmos. Telewizor z serii PUS7608 sprawdzi się również dla graczy podczas emocjonujących rozgrywek. Smukła konstrukcja doskonale wpasuje się w Twój salon czy pokój z kinem domowym.

Ostry i żywy obraz telewizora z serii PUS7608
Philips 55PUS7608 to telewizor LED 4K, który zawsze zapewnia jasny, bardzo ostry obraz o żywych kolorach, niezależnie od tego, co oglądasz. Ponadto telewizor obsługuje wszystkie główne formaty HDR, co pozwala dostrzec więcej szczegółów na ekranie, zarówno w bardzo ciemnych, jak i jasnych scenach.
Dzięki systemom Dolby Vision i Dolby Atmos filmy, programy i gry wyglądają i brzmią niesamowicie. Dzięki temu zobaczysz obraz, który reżyser chciał Ci pokazać i usłyszysz wyraźnie każde słowo. Pozwól akcji płynąć wokół Ciebie z telewizorem 55PUS7608.

Doskonała rozrywka również dla graczy
Jesteś zapalonym graczem lub dopiero planujesz zakup konsoli? Telewizor Philips 55PUS7608 ma złącze HDMI 2.1, które pozwala w pełni korzystać z możliwości konsoli dzięki szybkiej rozgrywce i płynnej grafice. Urządzenie obsługuje również technologię VRR, a ustawienie małego opóźnienia aktywuje się automatycznie po włączeniu konsoli.

Smukła konstrukcja
Praktycznie pozbawiony ramek ekran telewizora Philips 55PUS7608 pasuje do niemal każdego wnętrza. Co więcej, producent wyposażył go w smukłe, ciemnoszare nóżki, które sprawiają, że wydaje się, jakby ekran unosił się w powietrzu. Producent dba również o środowisko, ponieważ urządzenie dostarczane jest w opakowaniach kartonowych, które wyprodukowane są z kartonu z recyklingu z certyfikatem FSC.

Znajdź to co kochasz z Asystentem głosowym
Z telewizorem Philips 55PUS7608 Smart TV szybko znajdziesz ulubioną rozrywkę. Lubisz serial? Możesz kontynuować oglądanie bezpośrednio z ekranu głównego. Jeśli szukasz czegoś nowego, możesz przeglądać kategorie, takie jak akcja lub dramat, i wyświetlać sugestie z najlepszych usług strumieniowych. A wszystko to w jednym miejscu.
Co więcej, sterowanie nigdy nie było takie proste. Możesz sterować telewizorem 55PUS7608 głosowo z pomocą Asystenta Google lub Amazon Alexa. Poproś swojego asystenta głosowego o wyszukiwanie programów i filmów, aby było Ci wygodnie.

| Klasa energetyczna | E |
| Moc głośników | 2 x 10 W |
| Wysokość z podstawą | 740 mm |
| Liczba złączy HDMI | 3 szt. |
| Liczba złączy USB | 2 szt. |
| Wysokość bez podstawy | 720 mm |
| Złącze CI | Tak |
| Dołączone akcesoria | Podstawa na biurko Instrukcja obsługi Baterie do pilota Kabel zasilający Pilot Kabel zasilający Instrukcja obsługi |
| Przekątna ekranu | 55" |
| Seria | PUS7608 |
| Szerokość | 1227 mm |
| HDR | Tak |
| Typ telewizora | LED |
| Smart TV | System producenta |
| Wbudowany tuner | DVB-T (cyfrowy naziemny) DVB-C (cyfrowy kablowy) DVB-S (cyfrowy satelitarny) DVB-T2 (cyfrowy naziemny) DVB-S2 (cyfrowy satelitarny) |
| Pozostałe złącza | Wyjście audio cyfrowe (optyczne S/PDIF) Wejście Ethernet RJ 45 (LAN) Wyjście słuchawkowe Wejście antenowe |
| Funkcje tunera | Teletext HbbTV - telewizja hybrydowa EPG - elektroniczny przewodnik po kanałach telewizyjnych |
| Standard VESA | 200 x 100 mm |
| Średni pobór mocy | 64 W |
| Kolor obudowy | Srebrny |
| Odtwarzane formaty | VP9 360 photo HEIF MPEG-2 MPEG-1 AV1 MPEG-4 AVI MKV MP3 WMA AAC JPEG BMP PNG MPEG AVC SMI SRT SSA SUB TXT ASS WAV GIF FLAC HEVC |
| Rozdzielczość | UHD 4K 3840 x 2160 |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Łączność bezprzewodowa | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ambilight | Nie |
| Klasa energetyczna HDR | G |
| Standard HDR | HLG Dolby Vision HDR10+ |
| Technologie producenta | SimplyShare Pixel Precise Ultra HD |
| Technologie dźwięku i obrazu | Dolby Digital Wzmacnianie dialogów Dolby Atmos |
| Technologie optymalizacji gier | ALLM (Auto Low Latency Mode) VRR (Variable Refresh Rate) |
| Aplikacje | Amazon Prime Video YouTube Netflix |
| Funkcje smart | Współpraca z asystentem głosowym Google Współpraca z asystentem głosowym Alexa |
| Pobór mocy (tryb czuwania) | 0,3 W |



















