Głośnik przenośny Klipsch GIG XXL
Klipsch GIG XXL to mobilny głośnik bezprzewodowy stworzony, aby dostarczać potężny dźwięk w każdej sytuacji. Doświadcz czystych tonów i głębokiego basu dzięki 6,5-calowemu przetwornikowi pełnozakresowemu oraz 2-calowemu głośnikowi wysokotonowemu. Technologia Bluetooth gwarantuje stabilne połączenie bezprzewodowe i łatwe przesyłanie muzyki z dowolnego urządzenia mobilnego, odtwarzacza lub komputera.
Dostosuj atmosferę za pomocą prostych, umieszczonych na górze elementów sterujących lub bezpośrednio z większości urządzeń obsługujących Bluetooth. W pełni naładowany akumulator pozwala na korzystanie z głośnika Klipsch GIG XL przez nawet 8 godzin.

Wyraźne wysokie tony i głębokie basy
Głośnik przenośny Klipsch GIG XXL oferuje dźwięk z wyraźnymi wysokimi tonami i głębokimi basami. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu mocnego 6,5-calowego przetwornika pełnozakresowego oraz 2-calowego głośnika wysokotonowego i zaawansowanej korekcji DSP. To połączenie zapewnia realistyczny, dynamiczny dźwięk na każdym poziomie głośności.

Długi czas pracy
Impreza może trwać całą noc dzięki akumulatorowi w głośniku Klipsch GIG XXL. Zapewnia on nawet 8 godzin działania na jednym ładowaniu. Dodatkowo, za pomocą dołączonego kabla, możesz naładować akumulator głośnika lub zapewnić mu stałe zasilanie.

Wielokolorowe podświetlenie
Rozkręć imprezę na maksa dzięki dynamicznemu pokazowi świetlnemu, który oferuje przenośny głośnik Klipsch GIG XXL. Wielokolorowe pierścienie świetlne tańczą w rytm muzyki, a potężne światła stroboskopowe przeniosą wrażenia audiowizualne na wyższy poziom.

| Kolor | Czarny |
| Waga | 8,2 kg |
| Dołączone akcesoria | Kabel zasilający Kabel zasilający Mikrofon |
| Dodatkowe informacje | Bluetooth 5.0 |
| Wysokość | 275 mm |
| Szerokość | 290 mm |
| Radio | Brak |
| Rodzaje wejść | USB x 1 Gniazdo mikrofonowe x 1 Mini Jack 3,5mm GTR |
| Funkcje dodatkowe | Pierścień świetlny RGB |
| Łączność bezprzewodowa | Bluetooth |
| Odtwarzacz płyt | Brak |





