| Format obrazu | 16:9 |
| Pobór mocy podczas pracy | 425 W |
| Pobór mocy podczas spoczynku | 0,5 W |
| Jasność | 450 cd/m² |
| Kolor | Czarny |
| Rodzaj matrycy | LED |
| Kontrast statyczny | 1200:1 |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 stopni |
| Wysokość (z podstawą) | 964 mm |
| Kąt widzenia w pionie | 178 stopni |
| Moc głośników | 2 x 10W |
| Kontrast dynamiczny | 3 000:1 |
| Szerokość | 1686 mm |
| Waga | 48 kg |
| Dołączone akcesoria | Kabel HDMI Kabel zasilający Pilot Kabel zasilający Skrócona instrukcja obsługi Bateria |
| Głośniki | Tak |
| Dodatkowe informacje | System Android 11.0 |
| Złącza | USB 2.0 - 1 szt. USB 3.2 Gen. 1 - 1 szt. S/PDIF - 1 szt. HDMI 2.0 - 4 szt. RJ-45 (LAN) - 2 szt. Wyjście audio - 1 szt. RS-232 - 1 szt. USB Typu-C - 1 szt. |
| Przeznaczenie produktu | Wielkoformatowe (LFD) |
| Czas reakcji | 8 ms |
| Typ ekranu | Płaski |
| Przekątna ekranu | 75" |
| Możliwość montażu na ścianie - VESA | VESA 800 x 400 mm |
| Rozdzielczość ekranu | 3840 x 2160 (UHD 4K) |

