| Format obrazu | 16:9 |
| Pobór mocy podczas pracy | 32 W |
| Pobór mocy podczas spoczynku | < 0,5 W |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Kolor | Czarny |
| Rodzaj matrycy | LED, VA |
| Kontrast statyczny | 3000:1 |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 stopni |
| Wysokość (z podstawą) | 497,2 mm |
| Kąt widzenia w pionie | 178 stopni |
| Moc głośników | 2 x 2W |
| Wielkość plamki | 0,363 x 0,363 mm |
| Liczba wyświetlanych kolorów | 16,7 mln |
| Klasa energetyczna | E |
| Szerokość | 716,2 mm |
| Waga | 6,8 kg |
| Dołączone akcesoria | Kabel HDMI Kabel DisplayPort Kabel zasilający Kabel zasilający Skrócona instrukcja obsługi |
| Głośniki | Tak |
| Dodatkowe informacje | Możliwość zabezpieczenia linką (Kensington Lock) |
| Złącza | DisplayPort 1.2 - 1 szt. USB 3.2 Gen. 1 - 1 szt. HDMI 2.0 - 2 szt. Wyjście słuchawkowe - 1 szt. |
| Przeznaczenie produktu | Dla graczy |
| Czas reakcji | 1 ms (MPRT) |
| Obrotowy ekran (PIVOT) | Nie |
| Typ ekranu | Płaski |
| Przekątna ekranu | 31,5" |
| Możliwość montażu na ścianie - VESA | VESA 100 x 100 mm |
| Regulacja wysokości (Height) | Nie |
| Regulacja kąta pochylenia (Tilt) | Tak |
| Regulacja kąta obrotu (Swivel) | Nie |
| Rozdzielczość ekranu | 1920 x 1080 (FullHD) |
| Wbudowany kalibrator | Nie |
| Odwzorowanie przestrzeni barw | sRGB: 100% |
| Technologia synchronizacji | Adaptive-Sync FreeSync™ Premium FreeSync Premium |
| Technologia ochrony oczu | Redukcja migotania (Flicker free) Filtr światła niebieskiego |
| Zakres regulacji pochylenia (Tilt) | ~5° (do przodu/w dół) ~20° (do tyłu/w górę) |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 170 Hz |

















































