| Format obrazu | 16:9 |
| Pobór mocy podczas pracy | 18 W |
| Pobór mocy podczas spoczynku | < 0,5 W |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Kolor | Czarny |
| Rodzaj matrycy | LED, IPS |
| Kontrast statyczny | 800:1 |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 stopni |
| Wysokość (z podstawą) | 249 mm |
| Kąt widzenia w pionie | 178 stopni |
| Tuner TV | Nie |
| Wielkość plamki | 0,199 x 0,199 mm |
| Liczba wyświetlanych kolorów | 16,7 mln |
| Klasa energetyczna | E |
| Szerokość | 390 mm |
| Waga | 1,3 kg |
| Dołączone akcesoria | Kabel HDMI Kabel USB-C Skrócona instrukcja obsługi Zasilacz Etui |
| Głośniki | Nie |
| Dodatkowe informacje | Technologia Splendid Video Intelligence Funkcja QuickFit Virtual Scale |
| Złącza | USB Typu-C (z DisplayPort) - 2 szt. HDMI 1.4 - 1 szt. Wyjście słuchawkowe/wejście mikrofonowe - 1 szt. |
| Przeznaczenie produktu | Do domu i biura (Home Office) |
| Czas reakcji | 5 ms |
| Obrotowy ekran (PIVOT) | Nie |
| Typ ekranu | Płaski |
| Przekątna ekranu | 17,3" |
| Możliwość montażu na ścianie - VESA | Nie |
| Regulacja wysokości (Height) | Nie |
| Regulacja kąta pochylenia (Tilt) | Nie |
| Regulacja kąta obrotu (Swivel) | Nie |
| Rozdzielczość ekranu | 1920 x 1080 (FullHD) |
| Wbudowany kalibrator | Nie |
| Odwzorowanie przestrzeni barw | sRGB: 100% |
| Technologia synchronizacji | FreeSync™ Premium FreeSync Premium |
| Technologia ochrony oczu | Redukcja migotania (Flicker free) Filtr światła niebieskiego |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 144 Hz |





















































