| Format obrazu | 16:10 |
| Pobór mocy podczas pracy | 13 W |
| Pobór mocy podczas spoczynku | 0,5 W |
| Jasność | 500 cd/m² |
| Kolor | Czarny |
| Rodzaj matrycy | LED, IPS |
| Kontrast statyczny | 1 200:1 |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 stopni |
| Wysokość (z podstawą) | 247,1 |
| Kąt widzenia w pionie | 178 stopni |
| Wielkość plamki | 0,135 x 0,135 mm |
| Liczba wyświetlanych kolorów | 16,7 mln |
| Klasa energetyczna | E |
| Szerokość | 359,7 mm |
| Waga | 1,2 kg |
| Złącza | USB Typu-C (z DisplayPort) - 2 szt. Mini HDMI - 1 szt. Wyjście słuchawkowe - 1 szt. |
| Przeznaczenie produktu | Do domu i biura (Home Office) |
| Czas reakcji | 5 ms |
| Obrotowy ekran (PIVOT) | Nie |
| Typ ekranu | Płaski |
| Przekątna ekranu | 16" |
| Regulacja wysokości (Height) | Nie |
| Regulacja kąta pochylenia (Tilt) | Nie |
| Regulacja kąta obrotu (Swivel) | Nie |
| Rozdzielczość ekranu | 2560 x 1600 (WQXGA) |
| Odwzorowanie przestrzeni barw | DCI-P3: 100% |
| Technologia synchronizacji | Adaptive-Sync |
| Technologia ochrony oczu | Redukcja migotania (Flicker free) Filtr światła niebieskiego |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 120 Hz |



















































