| Kolor | Srebrny |
| Rodzaj matrycy | LED, IPS Black |
| Format obrazu | 16:9 |
| Wielkość plamki | 0,113 x 0,113 mm |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 stopni |
| Pobór mocy podczas pracy | 56 W |
| Wysokość (z podstawą) | 522 mm |
| Kąt widzenia w pionie | 178 stopni |
| Jasność | 450 cd/m² |
| Liczba wyświetlanych kolorów | 1,07 mld |
| Klasa energetyczna | G |
| Pobór mocy podczas spoczynku | < 0,3 W |
| Zakres regulacji wysokości (Height) | 160 mm |
| Moc głośników | 2 x 14W |
| Dodatkowe informacje | Wbudowana kamera Możliwość zabezpieczenia linką (Kensington Lock) Wbudowany mikrofon |
| Szerokość | 717 mm |
| Przeznaczenie produktu | Dla grafika i fotografa |
| Waga | 13,3 kg |
| Dołączone akcesoria | Kabel USB-A -> USB-C Kabel zasilający Kabel Thunderbolt Kabel zasilający Instrukcja bezpieczeństwa Kabel Mini DisplayPort Skrócona instrukcja obsługi |
| Typ ekranu | Płaski |
| Przekątna ekranu | 32" |
| Złącza | RJ-45 (LAN) - 1 szt. AC-in (wejście zasilania) - 1 szt. HDMI 2.1 - 1 szt. USB Typu-C - 3 szt. USB 3.2 Gen. 2 - 5 szt. Thunderbolt 4 - 2 szt. Mini DisplayPort - 1 szt. |
| Rozdzielczość ekranu | 6144 x 3456 (6K) |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 60 Hz |
| Czas reakcji | 5 ms (GTG) |
| Technologia synchronizacji | Nie posiada |
| Technologia ochrony oczu | Redukcja migotania (Flicker free) Filtr światła niebieskiego |
| Głośniki | Tak |
| Obrotowy ekran (PIVOT) | Tak |
| Odwzorowanie przestrzeni barw | sRGB: 100% DCI-P3: 99% |
| Możliwość montażu na ścianie - VESA | VESA 100 x 100 mm |
| HDR | Certyfikat Display HDR 600 |
| Regulacja wysokości (Height) | Tak |
| Regulacja kąta pochylenia (Tilt) | Tak |
| Regulacja kąta obrotu (Swivel) | Tak |
| Zakres regulacji pochylenia (Tilt) | ~5° (do przodu/w dół) ~21° (do tyłu/w górę) |
| Zakres regulacji obrotu (Swivel) | ~30° (w lewo) ~30° (w prawo) |
| Zakres obrotu (PIVOT) | ~90° (w lewo) ~90° (w prawo) |





