| Kolor | Czarny |
| Rodzaj matrycy | LED, IPS |
| Format obrazu | 16:9 |
| Wielkość plamki | 0,155 x 0,155 mm |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | 100 000 000:1 |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 stopni |
| Pobór mocy podczas pracy | 30 W |
| Wysokość (z podstawą) | 541 mm |
| Kąt widzenia w pionie | 178 stopni |
| Jasność | 400 cd/m² |
| Liczba wyświetlanych kolorów | 1,07 mld |
| Moc głośników | 2 x 3W |
| Szerokość | 614 mm |
| Przeznaczenie produktu | Dla graczy |
| Waga | 6,93 kg |
| Dołączone akcesoria | Instrukcja bezpieczeństwa Skrócona instrukcja obsługi |
| Typ ekranu | Płaski |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Złącza | HDMI - 1 szt. USB Typu-C (z Power Delivery) - 1 szt. USB 3.2 Gen. 1 Typu-B - 1 szt. DisplayPort - 1 szt. USB 2.0 - 2 szt. Wyjście słuchawkowe - 1 szt. |
| Rozdzielczość ekranu | 3840 x 2160 (UHD 4K) |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 160 Hz |
| Czas reakcji | 1 ms (GTG) |
| Technologia synchronizacji | FreeSync™ Premium FreeSync Premium |
| Technologia ochrony oczu | Redukcja migotania (Flicker free) Filtr światła niebieskiego |
| Głośniki | Tak |
| Obrotowy ekran (PIVOT) | Tak |
| Odwzorowanie przestrzeni barw | Adobe RGB: 90% |
| Możliwość montażu na ścianie - VESA | VESA 75 x 75 mm |
| HDR | Certyfikat Display HDR 400 |
| Regulacja wysokości (Height) | Tak |
| Regulacja kąta pochylenia (Tilt) | Tak |
| Regulacja kąta obrotu (Swivel) | Tak |





























































