| Kolor | Czarny |
| Rodzaj matrycy | LED, IPS |
| Format obrazu | 16:9 |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 stopni |
| Liczba wyświetlanych kolorów | 16,8 mln |
| Pobór mocy podczas pracy | 18,5 W |
| Pobór mocy podczas spoczynku | 0,3 W |
| Wysokość (z podstawą) | 376 mm |
| Kąt widzenia w pionie | 178 stopni |
| Jasność | 400 cd/m² |
| Zakres regulacji wysokości (Height) | 130 mm |
| Wielkość plamki | 0,283 x 0,283 mm |
| Klasa energetyczna | E |
| Kontrast dynamiczny | 1 000:1 |
| Tuner TV | Nie |
| Waga | 3,1 kg 3,13 kg |
| Dodatkowe informacje | 5-kierunkowy joystick Crosshair Night Vision Technologia Dell ComfortView Plus Możliwość zabezpieczenia linką (Kensington Lock) Wbudowany HUB USB |
| Dołączone akcesoria | Kabel DisplayPort Kabel USB-A -> USB-B Kabel DisplayPort -> USB-C Kabel zasilający Kabel zasilający Instrukcja bezpieczeństwa Skrócona instrukcja obsługi |
| Złącza | DC-in (wejście zasilania) - 1 szt. USB 3.2 Gen. 1 - 1 szt. HDMI 1.4 - 1 szt. DisplayPort 1.4 - 2 szt. USB 3.2 Gen. 1 Typu-B - 1 szt. USB 3.2 Gen. 1 - 1 szt. (z funkcją ładowania) |
| Przeznaczenie produktu | Dla graczy |
| Przekątna ekranu | 24,5" |
| Czas reakcji | 1 ms (GTG) 0,5 ms (GTG Min.) |
| Technologia synchronizacji | Adaptive-Sync FreeSync™ Premium NVIDIA® G-SYNC® FreeSync Premium |
| Technologia ochrony oczu | Redukcja migotania (Flicker free) Filtr światła niebieskiego |
| Obrotowy ekran (PIVOT) | Tak |
| Typ ekranu | Płaski |
| Odwzorowanie przestrzeni barw | sRGB: 99% |
| Możliwość montażu na ścianie - VESA | VESA 100 x 100 mm |
| Regulacja wysokości (Height) | Tak |
| Regulacja kąta pochylenia (Tilt) | Tak |
| Zakres regulacji pochylenia (Tilt) | ~5° (do przodu/w dół) ~21° (do tyłu/w górę) |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 240 Hz 280 Hz - OC |
| Rozdzielczość ekranu | 1920 x 1080 (FullHD) |
| Głośniki | Nie |
| Zakres obrotu (PIVOT) | ~90° (w lewo) ~90° (w prawo) |



















































