Monitor do domu i biura Dell U4323QE
Niezależnie od tego, czy używasz monitora w domu, czy w pracy, warto zadbać o komfort dla oczu. Ekran Dell U4323QE oferuje nie tylko wystarczającą przestrzeń roboczą do wygodnej pracy, ale także wysoką rozdzielczość. Dzięki temu doskonale sprawdzi się zarówno przy wprowadzaniu danych w programach, jak i podczas oglądania filmów. Dodatkowo, nowoczesny design urządzenia stanowi eleganckie uzupełnienie każdego miejsca pracy.

Poczwórny widok
Zwiększ swoją wydajność dzięki technologii Internal Multi-Stream Transport (iMST). Podziel ekran na maksymalnie cztery oddzielne widoki Full HD, gdy monitor jest podłączony do jednego komputera. Nie potrzebujesz dodatkowego oprogramowania ani rozdzielacza DisplayPort.
Ponadto, możesz pracować na czterech różnych komputerach, używając jednej klawiatury i myszy. Funkcje KVM i Auto KVM umożliwiają płynne przełączanie się między obsługą różnych komputerów. Korzystaj z jednoczesnego udostępniania treści z wielu komputerów w układzie grupowym.

Większa przestrzeń robocza
Przednie, wysuwane porty USB-A i USB-C (z ładowaniem 15 W) umożliwiają łatwe podłączanie urządzeń peryferyjnych. Gdy nie są już potrzebne, wystarczy wsunąć porty, aby zachować estetyczny wygląd.
U4323QE pozwala na podłączenie wielu urządzeń do jednego monitora za pomocą różnych portów, od HDMI po kilka portów USB-A i USB-C. Wystarczy podłączyć laptopa jednym kablem USB-C, aby przesyłać dane, dźwięk i obraz, a jednocześnie ładować urządzenie z mocą do 90 W. Port RJ45 (1 Gb/s) zapewnia szybkie i stabilne połączenie z siecią.

Dostosowany do Ciebie
Możliwość regulacji kąta nachylenia, obrotu i wysokości monitora pozwala na wygodne dostosowanie do całodziennej pracy. Dwa wbudowane głośniki o mocy 8 W oferują czysty dźwięk. Dzięki funkcji synchronizacji zasilania wystarczy nacisnąć przycisk, aby włączyć laptopa podłączonego do portu USB-C.
Dbaj o wzrok dzięki funkcji ComfortView Plus, która zmniejsza emisję niebieskiego światła, jednocześnie zapewniając doskonałe odwzorowanie kolorów.

Ulepszone oprogramowanie Dell Display Manager
Nowoczesny interfejs użytkownika ułatwia obsługę i personalizację funkcji za pomocą narzędzia Menu Launcher. Funkcja EasyArrange pozwala szybko rozmieścić okna wielu aplikacji na dostępnych ekranach. Możesz wybrać jeden z 49 gotowych układów i dostosować nawet 5 okien, co znacznie ułatwia wykonywanie wielu zadań jednocześnie.
Dopasowanie wstępnych ustawień kolorów monitora i obsługiwanego profilu ICC zapewnia jednolitą kolorystykę monitora. Możesz łatwo współdzielić jedną klawiaturę i mysz między wieloma komputerami, konfigurując je za pomocą kreatora USB KVM. Menu lub skrót szybkiego dostępu pozwalają wygodnie i szybko przełączać się między komputerami.
Oprogramowanie DDM jest zgodne z narzędziami do zarządzania, takimi jak SCCM, InTune i skryptami interfejsu wiersza poleceń, aby ułatwić integrację z zasobami IT i wdrożenie za pomocą narzędzi do zarządzania zasobami.

| Format obrazu | 16:9 |
| Pobór mocy podczas pracy | 52 W |
| Jasność | 350 cd/m² |
| Kolor | Srebrny |
| Pobór mocy podczas spoczynku | 0,3 W |
| Rodzaj matrycy | LED, IPS Black |
| Wielkość plamki | 0,245 x 0,245 mm |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 stopni |
| Liczba wyświetlanych kolorów | 1,07 mld |
| Wysokość (z podstawą) | 595 mm |
| Kąt widzenia w pionie | 178 stopni |
| Klasa energetyczna | G |
| Moc głośników | 2 x 8W |
| Zakres regulacji wysokości (Height) | 60 mm |
| Waga | 18,5 kg |
| Dołączone akcesoria | Kabel HDMI Kabel DisplayPort Kabel USB-C Kabel USB-A -> USB-C Kabel zasilający Kabel zasilający Instrukcja bezpieczeństwa Skrócona instrukcja obsługi |
| Głośniki | Tak |
| Dodatkowe informacje | Przełącznik KVM Technologia Dell ComfortView Plus |
| Złącza | RJ-45 (LAN) - 1 szt. AC-in (wejście zasilania) - 1 szt. USB 3.2 Gen. 2 - 3 szt. HDMI - 2 szt. USB Typu-C (z DisplayPort i Power Delivery) - 1 szt. USB Typu-C (z Power Delivery) - 1 szt. DisplayPort 1.4 - 1 szt. USB Typu-C - 1 szt. Wyjście słuchawkowe - 1 szt. |
| Przeznaczenie produktu | Do domu i biura (Home Office) |
| Szerokość | 967 mm |
| Czas reakcji | 5 ms (GTG) |
| Technologia synchronizacji | Nie posiada |
| Technologia ochrony oczu | Redukcja migotania (Flicker free) Filtr światła niebieskiego |
| Obrotowy ekran (PIVOT) | Nie |
| Typ ekranu | Płaski |
| Przekątna ekranu | 42,5" |
| Odwzorowanie przestrzeni barw | sRGB: 95% |
| Możliwość montażu na ścianie - VESA | VESA 200 x 100 mm VESA 100 x 100 mm |
| Regulacja wysokości (Height) | Tak |
| Regulacja kąta pochylenia (Tilt) | Tak |
| Regulacja kąta obrotu (Swivel) | Tak |
| Zakres regulacji pochylenia (Tilt) | ~5° (do przodu/w dół) ~10° (do tyłu/w górę) |
| Zakres regulacji obrotu (Swivel) | ~20° (w lewo) ~20° (w prawo) |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 60 Hz |
| Rozdzielczość ekranu | 3840 x 2160 (UHD 4K) |



























































