| Format obrazu | 16:10 |
| Pobór mocy podczas pracy | 15 W |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Kolor | Czarny |
| Pobór mocy podczas spoczynku | 0,3 W |
| Rodzaj matrycy | LED, IPS |
| Wielkość plamki | 0,270 x 0,270 mm |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 stopni |
| Wysokość (z podstawą) | 396 mm |
| Kąt widzenia w pionie | 178 stopni |
| Klasa energetyczna | F |
| Zakres regulacji wysokości (Height) | 155 mm |
| Tuner TV | Nie |
| Waga | 8,1 kg |
| Dołączone akcesoria | Kabel USB-A -> USB-B Kabel zasilający Kabel zasilający Skrócona instrukcja obsługi |
| Głośniki | Nie |
| Dodatkowe informacje | Możliwość zabezpieczenia linką (Kensington Lock) Uchwyt na kable Wbudowany HUB USB |
| Złącza | AC-in (wejście zasilania) - 1 szt. HDMI - 1 szt. DisplayPort - 1 szt. USB Typu-C - 1 szt. USB 2.0 - 2 szt. USB 3.2 Gen. 1 - 2 szt. |
| Przeznaczenie produktu | Dla grafika i fotografa |
| Szerokość | 554 mm |
| Czas reakcji | 14 ms (GTG) |
| Technologia ochrony oczu | Redukcja migotania (Flicker free) |
| Obrotowy ekran (PIVOT) | Tak |
| Typ ekranu | Płaski |
| Przekątna ekranu | 24,1" |
| Odwzorowanie przestrzeni barw | sRGB: 100% |
| Możliwość montażu na ścianie - VESA | VESA 100 x 100 mm |
| Regulacja wysokości (Height) | Tak |
| Regulacja kąta pochylenia (Tilt) | Tak |
| Regulacja kąta obrotu (Swivel) | Tak |
| Zakres regulacji pochylenia (Tilt) | ~5° (do przodu/w dół) ~35° (do tyłu/w górę) |
| Rozdzielczość ekranu | 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Zakres obrotu (PIVOT) | ~90° (w lewo) ~90° (w prawo) |
| Wbudowany kalibrator | Nie |























































