| Format obrazu | 16:9 |
| Pobór mocy podczas pracy | 16 W |
| Jasność | 350 cd/m² |
| Kolor | Biały |
| Pobór mocy podczas spoczynku | 0,5 W |
| Rodzaj matrycy | LED, IPS |
| Wielkość plamki | 0,155 x 0,155 mm |
| Kontrast statyczny | 2 000:1 |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 stopni |
| Liczba wyświetlanych kolorów | 16,7 mln |
| Wysokość (z podstawą) | 371 mm |
| Kąt widzenia w pionie | 178 stopni |
| Klasa energetyczna | D |
| Moc głośników | 2 x 2W |
| Zakres regulacji wysokości (Height) | 195 mm |
| Waga | 8,2 kg |
| Dołączone akcesoria | Kabel USB-C Kabel zasilający Kabel zasilający Instrukcja bezpieczeństwa Skrócona instrukcja obsługi |
| Głośniki | Tak |
| Dodatkowe informacje | Funkcja Picture-by-Picture (PBP) Funkcja Picture-in-Picture (PIP) |
| Złącza | RJ-45 (LAN) - 1 szt. DisplayPort 1.2 - 1 szt. AC-in (wejście zasilania) - 1 szt. USB Typu-C (z DisplayPort i Power Delivery) - 2 szt. USB Typu-C (z Power Delivery) - 1 szt. HDMI 2.0 - 2 szt. USB 3.2 Gen. 1 Typu-B - 1 szt. Wyjście audio - 2 szt. USB 3.2 Gen. 1 - 3 szt. |
| Przeznaczenie produktu | Do domu i biura (Home Office) |
| Czas reakcji | 5 ms (GTG) |
| Technologia synchronizacji | Nie posiada |
| Technologia ochrony oczu | Redukcja migotania (Flicker free) Filtr światła niebieskiego |
| Obrotowy ekran (PIVOT) | Tak |
| Typ ekranu | Płaski |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Możliwość montażu na ścianie - VESA | VESA 100 x 100 mm |
| Regulacja wysokości (Height) | Tak |
| Regulacja kąta pochylenia (Tilt) | Tak |
| Regulacja kąta obrotu (Swivel) | Tak |
| Zakres regulacji pochylenia (Tilt) | ~5° (do przodu/w dół) ~35° (do tyłu/w górę) |
| Zakres regulacji obrotu (Swivel) | ~45° (w lewo) ~45° (w prawo) |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 61 Hz |
| Rozdzielczość ekranu | 3840 x 2160 (UHD 4K) |
| Zakres obrotu (PIVOT) | ~90° (w prawo) |































































