| Kolor | Czarny |
| Dodatkowe informacje | Błotniki przód/tył Antypoślizgowe gumy na podeście Prędkościomierz Składana podpórka Składana konstrukcja Wyświetlacz LCD Technologia E-ABS Wskaźnik rozładowania akumulatora |
| Zasilanie | Akumulator 24500 mAh |
| Waga | 30 kg |
| Maksymalny zasięg | ok. 90 km |
| Średnica kół | 10" |
| Maksymalny kąt nachylenia terenu | 30° |
| Sterowanie | Kierownica |
| Całkowita moc silnika | 2000W |
| Maksymalne obciążenie | 120 kg 120 kg |
| Maksymalna prędkość | 20 km/h |
| Rodzaj hamulca | Tył - elektroniczny Przód - hydrauliczny Tył - hydrauliczny |
| Oświetlenie | Tylne LED Przednie LED Boczne LED |
| Zawieszenie | Amortyzowany przód Amortyzowany tył |















