All in One Dell Inspiron 24 5415 do pracy biurowej
Odkryj nową wersję AIO Dell Inspiron 24 5415, która charakteryzuje się doskonale dobranymi podzespołami oraz materiałami najwyższej klasy. Korzystaj z wydajności i dodatkowej przestrzeni. Umieszczenie komputera w obudowie monitora pozwala zaoszczędzić cenne miejsce, które możesz przeznaczyć na urządzenia zewnętrzne.

Procesor AMD Ryzen™ z serii 7000
Poznaj procesory AMD Ryzen z serii 7000, które wykorzystują nowatorską architekturę Zen 4. Wykonane w technologii 5 nm, oferują jeszcze większą moc przy mniejszym zużyciu energii. Niezależnie od tego, do czego zamierzasz używać swojego komputera, sprawdzi się zarówno w grach, jak i przy obsłudze zaawansowanych programów do tworzenia treści kreatywnych. Dzięki technologii Precision Boost 2, częstotliwość procesora jest automatycznie zwiększana, co zapewnia dostęp do mocy, której aktualnie potrzebujesz.

Matowa powłoka ekranu
Ekran z matową powłoką całkowicie eliminuje problem nieczytelności w słoneczne dni. Światło nie odbija się od niego, lecz jest pochłaniane i rozpraszane. Dzięki temu wszystkie szczegóły są wyraźne, a kolory intensywne, co zapewnia doskonałą widoczność obrazu.

| Wielkość pamięci karty graficznej | Pamięć współdzielona |
| Podświetlenie obudowy | Nie |
| Maksymalna obsługiwana ilość pamięci RAM | 16 GB |
| Liczba gniazd pamięci (ogółem / wolne) | 2/0 |
| Karta graficzna | AMD Radeon™ Graphics |
| Dysk | 512 GB SSD M.2 PCIe |
| Wbudowane napędy optyczne | Brak |
| Złącza - panel tylny | USB 3.2 Gen. 1 - 2 szt. Wyjście słuchawkowe/głośnikowe - 1 szt. RJ-45 (LAN) - 1 szt. HDMI in - 1 szt. HDMI out - 1 szt. DC-in (wejście zasilania) - 1 szt. Czytnik kart pamięci - 1 szt. USB 3.2 Gen. 2 - 1 szt. |
| Dołączone oprogramowanie | Partycja recovery (opcja przywrócenia systemu z dysku) |
| Porty wewnętrzne (wolne) | SATA III - 1 szt. Kieszeń wewnętrzna 2,5" - 1 szt. |
| Kamera internetowa | Full HD |
| Procesor | AMD Ryzen™ 5 7530U (6 rdzenie, 12 wątków, 2.00-4.50 GHz, 19 MB cache) |
| Wysokość | 413 mm |
| Szerokość | 543 mm |
| Waga | 5,6 kg |
| Dołączone akcesoria | Zasilacz |
| Pamięć RAM | 16 GB (SO-DIMM DDR4, 3200 MHz) |
| Łączność | Wi-Fi 6 (802.11 a/b/g/n/ac/ax) LAN 10/100/1000 Mbps Bluetooth |
| Dodatkowe informacje | Wbudowany moduł TPM Kamera z wbudowaną zaślepką Matryca z pokryciem barw 99% sRGB |
| Dźwięk | Wbudowane głośniki stereo Zintegrowana karta dźwiękowa Wbudowane dwa mikrofony |
| Kolor dominujący | Biały |
| Rodzaj gwarancji | Standardowa |
| System operacyjny | Microsoft Windows 11 Pro |
| Opcje dołożenia dysków | Możliwość montażu dysku SATA 2.5" |
| Przeznaczenie produktu | All in One |
| Mysz i klawiatura w zestawie | Mysz bezprzewodowa Klawiatura bezprzewodowa |
| Zasilacz | 90 W |
| Przekątna ekranu | 23,8" |
| Typ ekranu | Matowy, LED, WVA |
| Rozdzielczość ekranu | 1920 x 1080 (FullHD) |
| Złącza - panel boczny | USB Type-C - 1 szt. |

























































