Kluczowe właściwości
- Technologia LED IPS oferuje szerokie kąty widzenia
- Krystalicznie czysty obraz na ekranie UltraWide QHD
- DisplayHDR 400 dostarcza bardziej realistyczny i imponujący obraz
- Wbudowane głośniki stereo do multimediów
- PowerSensor zmniejsza zużycie energii nawet o 75%

Monitor Philips 40B1U5600/00 do domu i biura
Niezależnie od tego, czy używasz monitora w domu, czy w pracy, warto zadbać o komfort oczu. Ekran Philips 40B1U5600/00 nie tylko oferuje wystarczającą przestrzeń roboczą do wygodnej pracy, ale także posiada wysoką rozdzielczość. Dzięki temu doskonale sprawdzi się zarówno podczas pracy z danymi w programach, jak i przy oglądaniu filmów. Dodatkowo, nowoczesny design urządzenia stanowi eleganckie uzupełnienie każdego miejsca pracy.

Szerokie kąty widzenia dzięki technologii LED IPS
Monitory IPS wykorzystują zaawansowaną technologię, która zapewnia bardzo szerokie kąty widzenia, umożliwiając oglądanie obrazu pod niemal każdym kątem. W przeciwieństwie do standardowych paneli TN, monitory IPS oferują niezwykle wyrazisty obraz i żywe kolory. Dzięki temu są idealne nie tylko do wyświetlania zdjęć i filmów czy przeglądania Internetu, ale także doskonale sprawdzają się w zastosowaniach profesjonalnych, wymagających precyzyjnego odwzorowania kolorów i stałej jasności przez cały czas.

Krystaliczna jakość obrazu dzięki UltraWide QHD
Monitory Philips wyświetlają krystalicznie czysty obraz UltraWide w rozdzielczości Quad HD 3440 × 1440 pikseli. Najwyższej jakości matryca o dużym zagęszczeniu pikseli i kącie widzenia pozwala tchnąć życie w każdy obraz i każdą grafikę. Format UltraWide 21:9 umożliwia osiągnięcie większej wydajności, ponieważ zapewnia więcej miejsca do porównywania elementów obok siebie i pozwala wyświetlać większą liczbę kolumn arkuszy kalkulacyjnych. Te wyświetlające krystalicznie czysty obraz monitory firmy Philips to idealny wybór dla wymagających projektantów pracujących z oprogramowaniem CAD/CAM lub finansistów używających na co dzień dużych arkuszy kalkulacyjnych.

Realistyczny obraz dzięki DisplayHDR 400
Certyfikat VESA DisplayHDR 400 to technologia gwarantująca zupełnie nową jakość oglądania w porównaniu ze standardowymi monitorami SDR. W odróżnieniu od innych monitorów „zgodnych z technologią HDR”, prawdziwe wyświetlacze z certyfikatem DisplayHDR 400 zapewniają zadziwiającą jasność, niezrównany kontrast i zniewalające kolory. Dzięki funkcji globalnego przyciemniania i wysokiej jasności sięgającej 500 nitów obraz ożywa – jasne kolory są o wiele jaśniejsze, a ciemne jeszcze głębsze i bardziej zniuansowane. Pełniejsza paleta nowych, żywych barw sprawia, że oglądanie staje się inspirującym przeżyciem angażującym zmysły.

Minimalne zużycie energii dzięki technologii LightSensor
Technologia LightSensor wykorzystuje inteligentny czujnik do regulacji jasności obrazu w zależności od warunków oświetleniowych panujących w pomieszczeniu. Pozwala to uzyskać idealny obraz przy minimalnym zużyciu energii.
Technologia PowerSensor działa niczym „czujnik ludzi”, który nadaje i odbiera nieszkodliwe sygnały podczerwieni w celu określenia obecności użytkownika w pomieszczeniu i automatycznie obniża poziom jasności wyświetlacza monitora, gdy ten odchodzi od biurka, co pozwala obniżyć koszty zużycia energii o nawet 75% i jednocześnie wydłużyć żywotność monitora.

| Kolor | Czarny |
| Rodzaj matrycy | LED, IPS |
| Format obrazu | 21:9 |
| Kontrast statyczny | 1200:1 |
| Kontrast dynamiczny | 50 000 000:1 |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 stopni |
| Pobór mocy podczas pracy | 36 W |
| Pobór mocy podczas spoczynku | 0,4 W |
| Wysokość (z podstawą) | 628 mm |
| Kąt widzenia w pionie | 178 stopni |
| Tuner TV | Nie |
| Moc głośników | 2 x 5W |
| Jasność | 500 cd/m² |
| Wielkość plamki | 0,270 x 0,270 mm |
| Liczba wyświetlanych kolorów | 16,7 mln |
| Zakres regulacji wysokości (Height) | 150 mm |
| Szerokość | 944 mm |
| Waga | 12,9 kg |
| Dodatkowe informacje | Funkcja Picture-by-Picture (PBP) Funkcja Picture-in-Picture (PIP) Technologia SmartContrast Technologia SmartImage Przełącznik KVM Możliwość zabezpieczenia linką (Kensington Lock) Uchwyt na słuchawki |
| Dołączone akcesoria | Kabel HDMI Kabel DisplayPort Kabel zasilający Kabel USB-C -> USB-C / USB-A Kabel zasilający Instrukcja bezpieczeństwa Skrócona instrukcja obsługi |
| Typ ekranu | Płaski |
| Przekątna ekranu | 39,5" |
| Przeznaczenie produktu | Do domu i biura (Home Office) |
| Rozdzielczość ekranu | 3440 x 1440 (UWQHD) |
| Złącza | AC-in (wejście zasilania) - 1 szt. USB Typu-C (z DisplayPort i Power Delivery) - 1 szt. HDMI 2.0 - 1 szt. DisplayPort 1.4 - 1 szt. USB 3.2 Gen. 1 Typu-B - 1 szt. USB 3.2 Gen. 1 - 1 szt. (z funkcją ładowania) Wyjście audio - 1 szt. USB Typu-C - 1 szt. USB 3.2 Gen. 1 - 3 szt. |
| Czas reakcji | 4 ms (GTG) |
| Technologia synchronizacji | Adaptive-Sync |
| Technologia ochrony oczu | Redukcja migotania (Flicker free) Filtr światła niebieskiego |
| Głośniki | Tak |
| Wbudowany kalibrator | Nie |
| Odwzorowanie przestrzeni barw | sRGB: 121% |
| Możliwość montażu na ścianie - VESA | VESA 100 x 100 mm |
| HDR | Certyfikat Display HDR 400 |
| Regulacja wysokości (Height) | Tak |
| Regulacja kąta pochylenia (Tilt) | Tak |
| Regulacja kąta obrotu (Swivel) | Tak |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 120 Hz |
| Zakres regulacji pochylenia (Tilt) | ~5° (do przodu/w dół) ~30° (do tyłu/w górę) |
| Zakres regulacji obrotu (Swivel) | ~180° (w lewo) ~180° (w prawo) |































































