Kluczowe właściwości
- UltraWide QHD
- Technologia LED IPS
- Technologia HDR
- PowerSensor
- Zintegrowany przełącznik KVM MultiClient
- Wbudowana kamera internetowa z mikrofonem

Monitor Philips 40B1U5601H/00 do domu i biura
W biznesie kluczowe są szybkość, efektywność i wykorzystanie każdej szansy, a z monitorem Philips 40B1U5601H/00 nie przegapisz żadnej istotnej informacji. Duży ekran i wąskie ramki pozwalają na wyświetlenie większej ilości treści, co ułatwia pracę i oszczędza czas, eliminując konieczność przewijania arkuszy w poszukiwaniu danych. Dodatkowo, dzięki wysokiej rozdzielczości, obraz jest wyraźny i nie męczy oczu nawet po długim czasie spędzonym przed monitorem.

Krystalicznie czysty obraz na ekranie UltraWide
Monitory Philips oferują krystalicznie czysty obraz UltraWide w rozdzielczości Quad HD 3440 x 1440 pikseli. Wysokiej jakości matryca o dużym zagęszczeniu pikseli i kącie widzenia 178/178 stopni ożywia każdy obraz i grafikę. Format UltraWide 21:9 zwiększa wydajność, umożliwiając porównywanie elementów obok siebie i wyświetlanie większej liczby kolumn w arkuszach kalkulacyjnych.

Technologia High Dynamic Range (HDR)
Technologia High Dynamic Range oferuje zupełnie nową jakość oglądania. Niesamowita jasność, niezrównany kontrast i zniewalające kolory sprawiają, że obraz staje się żywy. Jasne kolory są bardziej intensywne, a ciemne głębsze i bardziej zniuansowane. Dzięki szerszej gamie nowych, żywych barw, niespotykanych dotąd na ekranach monitorów, oglądanie staje się inspirującym doświadczeniem angażującym zmysły i emocje.

Kamera internetowa z mikrofonem z redukcją szumów
Ten monitor Philips posiada wbudowaną kamerę internetową 5 MP, mikrofon z redukcją szumów i głośniki. To doskonałe rozwiązanie do pracy w domu i zdalnej współpracy. Kamera internetowa jest certyfikowana przez Windows Hello. Wyposażona w zaawansowane czujniki dla funkcji rozpoznawania twarzy Windows Hello™, umożliwia szybkie logowanie do urządzeń z systemem Windows w czasie krótszym niż 2 sekundy.
Fizyczny przełącznik kamery zapewnia dodatkową prywatność, gdy nie jest używana. Mikrofon z redukcją szumów otoczenia i dwa wbudowane głośniki o mocy 5 W gwarantują wyraźny dźwięk podczas komunikacji.

Zintegrowany przełącznik KVM MultiClient
Dzięki wbudowanemu przełącznikowi KVM MultiClient możesz obsługiwać dwa komputery za pomocą jednego zestawu z monitorem, klawiaturą i myszą. Wygodny przycisk umożliwia szybkie przełączanie się między źródłami. Jest to przydatne w konfiguracjach wymagających podwójnej mocy obliczeniowej dwóch komputerów lub dzielenia jednego dużego monitora między dwoma komputerami.

PowerSensor zmniejsza koszty energii do 80%
Technologia PowerSensor działa jak czujnik obecności, który wysyła i odbiera nieszkodliwe sygnały podczerwieni, aby wykryć obecność użytkownika w pomieszczeniu i automatycznie zmniejsza jasność wyświetlacza monitora, gdy użytkownik odchodzi od biurka. To pozwala obniżyć koszty zużycia energii nawet o 80% i jednocześnie wydłużyć żywotność monitora.

| Kolor | Czarny |
| Rodzaj matrycy | LED, IPS |
| Format obrazu | 21:9 |
| Kontrast statyczny | 1200:1 |
| Kontrast dynamiczny | 50 000 000:1 |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 stopni |
| Pobór mocy podczas pracy | 60 W |
| Pobór mocy podczas spoczynku | 0,5 W |
| Wysokość (z podstawą) | 628 mm |
| Kąt widzenia w pionie | 178 stopni |
| Tuner TV | Nie |
| Moc głośników | 2 x 5W |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Liczba wyświetlanych kolorów | 16,7 mln |
| Klasa energetyczna | G |
| Monitor bezramkowy | Nie |
| Szerokość | 944 mm |
| Waga | 9,9 kg |
| Dodatkowe informacje | Wbudowana kamera Wbudowany mikrofon |
| Dołączone akcesoria | Kabel HDMI Kabel DisplayPort Kabel USB-C Kabel zasilający Podstawa |
| Typ ekranu | Płaski |
| Przekątna ekranu | 40" |
| Przeznaczenie produktu | Do domu i biura (Home Office) |
| Rozdzielczość ekranu | 3440 x 1440 (UWQHD) |
| Złącza | RJ-45 (LAN) - 1 szt. Wyjście Mini jack - 1 szt. USB Typu-C (z DisplayPort i Power Delivery) - 1 szt. HDMI 2.0 - 1 szt. DisplayPort 1.4 - 1 szt. |
| Czas reakcji | 4 ms |
| Głośniki | Tak |
| Możliwość montażu na ścianie - VESA | VESA 100 x 100 mm |
| HDR | HDR 10 |
| Powłoka matrycy | Matowa |















