| Kolor | Czarny |
| Rodzaj matrycy | LED, IPS |
| Format obrazu | 21:9 |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | 80 000 000:1 |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 stopni |
| Pobór mocy podczas pracy | 40 W |
| Pobór mocy podczas spoczynku | 0,3 W |
| Wysokość (z podstawą) | 605 mm |
| Kąt widzenia w pionie | 178 stopni |
| Tuner TV | Nie |
| Moc głośników | 2 x 5W |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Wielkość plamki | 0,182 x 0,182 mm |
| Liczba wyświetlanych kolorów | 1,07 mld |
| Zakres regulacji wysokości (Height) | 150 mm |
| Szerokość | 948 mm |
| Waga | 13,5 kg |
| Dodatkowe informacje | Funkcja Picture-by-Picture (PBP) Funkcja Picture-in-Picture (PIP) Technologia SmartContrast Technologia SmartImage Kamera internetowa Przełącznik KVM Obsługa Windows Hello Możliwość zabezpieczenia linką (Kensington Lock) Zakrzywienia ekranu - 2500R Wbudowany mikrofon Uchwyt na słuchawki Wbudowany HUB USB |
| Dołączone akcesoria | Kabel HDMI Kabel DisplayPort Kabel zasilający Kabel USB-C -> USB-C / USB-A Kabel zasilający Instrukcja bezpieczeństwa Skrócona instrukcja obsługi |
| Typ ekranu | Płaski |
| Przekątna ekranu | 40" |
| Przeznaczenie produktu | Do domu i biura (Home Office) |
| Rozdzielczość ekranu | 5120 x 2160 (WUHD) |
| Złącza | RJ-45 (LAN) - 1 szt. AC-in (wejście zasilania) - 1 szt. USB Typu-C (z Power Delivery) - 1 szt. DisplayPort 1.4 - 1 szt. HDMI 2.0 - 2 szt. USB 3.2 Gen. 1 - 1 szt. (z funkcją ładowania) Wyjście audio - 1 szt. USB 3.2 Gen. 2 Typu-B - 1 szt. Thunderbolt 4 - 1 szt. USB 3.2 Gen. 1 - 3 szt. |
| Czas reakcji | 4 ms (GTG) |
| Technologia synchronizacji | Adaptive-Sync |
| Technologia ochrony oczu | Redukcja migotania (Flicker free) Filtr światła niebieskiego |
| Głośniki | Tak |
| Obrotowy ekran (PIVOT) | Nie |
| Wbudowany kalibrator | Nie |
| Odwzorowanie przestrzeni barw | DCI-P3: 98% sRGB: 134% |
| Możliwość montażu na ścianie - VESA | VESA 100 x 100 mm |
| HDR | HDR 10 |
| Regulacja wysokości (Height) | Tak |
| Regulacja kąta pochylenia (Tilt) | Tak |
| Regulacja kąta obrotu (Swivel) | Tak |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 75 Hz |
| Zakres regulacji pochylenia (Tilt) | ~5° (do przodu/w dół) ~15° (do tyłu/w górę) |
| Zakres regulacji obrotu (Swivel) | ~45° (w lewo) ~45° (w prawo) |





