Najważniejsze właściwości
- Rozdzielczość UltraClear 4K UHD
- Certyfikacja VESA DisplayHDR 400
- Tekstura Ultra Wide-Color
- Technologia bez migotania
- Tryb niskiej emisji niebieskiego światła
- Technologia MultiView 4K

Monitor Philips 439P1/00 idealny do domu i biura
Spędzasz długie godziny nad arkuszami kalkulacyjnymi? A może chcesz odpocząć przy filmie? Wszechstronny monitor Philips 439P1/00 doskonale sprawdzi się zarówno w domowym zaciszu, jak i w biurze. Matryca o wysokiej rozdzielczości zapewnia wyraźny obraz i wystarczającą przestrzeń roboczą do komfortowej pracy. Nowoczesny design monitora będzie doskonałym uzupełnieniem każdego stanowiska komputerowego.

Monitor z matrycą VA
Monitor LED VA Philips wykorzystuje zaawansowaną technologię dopasowania obrazu w pionie, która oferuje niezwykle wysoki współczynnik kontrastu statycznego, co skutkuje bardzo żywym i jasnym obrazem. Jest idealnym wyborem zarówno do standardowych zadań biurowych, jak i do wyświetlania zdjęć, stron internetowych, filmów, gier oraz korzystania z wymagających aplikacji graficznych. Ulepszona technologia zarządzania pikselami zapewnia dodatkowo bardzo szerokie kąty widzenia — 178/178 stopni — co przekłada się na doskonałą wyrazistość obrazu.

Obraz realistyczny i zachwycający
Certyfikacja VESA DisplayHDR 400 to technologia, która oferuje zupełnie nową jakość oglądania w porównaniu do standardowych monitorów SDR. W przeciwieństwie do innych monitorów „zgodnych z HDR”, prawdziwe wyświetlacze z certyfikatem DisplayHDR 400 oferują niesamowitą jasność, niezrównany kontrast i oszałamiające kolory. Dzięki funkcji globalnego przyciemniania i wysokiej jasności sięgającej 400 nitów obraz ożywa — jasne kolory są znacznie jaśniejsze, a ciemne jeszcze głębsze i bardziej zniuansowane. Szersza paleta nowych, żywych barw sprawia, że oglądanie staje się inspirującym doświadczeniem angażującym zmysły.

Zmniejszone zmęczenie oczu
Z powodu sposobu regulacji jasności w ekranach z podświetleniem LED niektórzy użytkownicy zauważają migotanie na swoich ekranach, co prowadzi do zmęczenia oczu. Technologia Flicker-free firmy Philips wykorzystuje nowe rozwiązanie, aby regulować jasność i redukować migotanie, co zapewnia większy komfort podczas oglądania.
Opracowany przez firmę Philips specjalnie z myślą o zdrowiu i dobrym samopoczuciu użytkownika tryb LowBlue zmniejsza emisję szkodliwego promieniowania niebieskiego dzięki zastosowaniu inteligentnego oprogramowania.

Technologia MultiView 4K – 4 systemy na jednym ekranie
Funkcja Philips MultiView, w którą wyposażono ten duży monitor 4K UHD, umożliwia korzystanie z maksymalnie czterech systemów w rozdzielczości Full HD na jednym ekranie. Tryb Picture-by-Picture (PbP) pozwala na monitorowanie czterech systemów na jednym ekranie w centrach monitoringu i bezpieczeństwa lub jednocześnie na wielu urządzeniach, co zwiększa produktywność współpracy. Tryb Picture-in-Picture (PiP) umożliwia jednoczesne oglądanie transmisji meczu piłkarskiego na żywo przy użyciu dekodera oraz pracę na komputerze.

Zintegrowany przełącznik KVM
Dzięki wbudowanemu przełącznikowi KVM MultiClient możesz korzystać z dwóch komputerów przy użyciu jednego zestawu z monitorem, klawiaturą i myszą. Wygodny przycisk umożliwia szybkie przełączanie się między źródłami. Jest to przydatne w przypadku konfiguracji, która wymaga podwójnej mocy obliczeniowej dwóch komputerów lub współdzielenia jednego dużego monitora między dwoma komputerami.

| Kolor | Czarny |
| Rodzaj matrycy | LED, VA |
| Format obrazu | 16:9 |
| Kontrast statyczny | 4 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | 50 000 000:1 |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 stopni |
| Pobór mocy podczas pracy | 46 W |
| Pobór mocy podczas spoczynku | 0,3 W |
| Wysokość (z podstawą) | 713 mm |
| Kąt widzenia w pionie | 178 stopni |
| Tuner TV | Nie |
| Moc głośników | 2 x 5W |
| Jasność | 400 cd/m² |
| Wielkość plamki | 0,245 x 0,245 mm |
| Liczba wyświetlanych kolorów | 1,07 mld |
| Klasa energetyczna | E |
| Monitor bezramkowy | Nie |
| Zakres regulacji wysokości (Height) | 100 mm |
| Szerokość | 978 mm |
| Waga | 18 kg |
| Dodatkowe informacje | Funkcja Picture-by-Picture (PBP) Funkcja Picture-in-Picture (PIP) Technologia SmartContrast Technologia SmartImage Przełącznik KVM Możliwość zabezpieczenia linką (Kensington Lock) |
| Dołączone akcesoria | Kabel HDMI Kabel DisplayPort Kabel USB-A -> USB-B Kabel zasilający Kabel USB-C -> USB-C / USB-A Instrukcja bezpieczeństwa Skrócona instrukcja obsługi |
| Typ ekranu | Płaski |
| Przekątna ekranu | 42,5" |
| Przeznaczenie produktu | Do domu i biura (Home Office) |
| Rozdzielczość ekranu | 3840 x 2160 (UHD 4K) |
| Złącza | RJ-45 (LAN) - 1 szt. USB Typu-C (z DisplayPort i Power Delivery) - 1 szt. HDMI 1.4 - 1 szt. DisplayPort 1.4 - 1 szt. HDMI 2.0 - 2 szt. USB 3.2 Gen. 1 Typu-B - 1 szt. USB 3.2 Gen. 1 - 1 szt. (z funkcją ładowania) Wyjście audio - 1 szt. RS-232 - 1 szt. USB 3.2 Gen. 1 - 2 szt. |
| Czas reakcji | 4 ms (GTG) |
| Technologia synchronizacji | Adaptive-Sync |
| Technologia ochrony oczu | Redukcja migotania (Flicker free) Filtr światła niebieskiego |
| Głośniki | Tak |
| Obrotowy ekran (PIVOT) | Nie |
| Wbudowany kalibrator | Nie |
| Odwzorowanie przestrzeni barw | sRGB: 126% Adobe RGB: 90% |
| Możliwość montażu na ścianie - VESA | VESA 200 x 200 mm |
| HDR | Certyfikat Display HDR 400 |
| Regulacja wysokości (Height) | Tak |
| Regulacja kąta pochylenia (Tilt) | Tak |
| Regulacja kąta obrotu (Swivel) | Tak |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 60 Hz |
| Powłoka matrycy | Matowa |
| Zakres regulacji pochylenia (Tilt) | ~5° (do przodu/w dół) ~23° (do tyłu/w górę) |
| Zakres regulacji obrotu (Swivel) | ~45° (w lewo) ~45° (w prawo) |











