AOC 24P3CW
AOC 24P3CW to płaski monitor IPS o przekątnej 23,8 cala z trójstronną ramką, który oferuje wszystko, co potrzebne do efektywnej pracy przez cały dzień. Ciesz się wyższą rozdzielczością Full HD (1920 x 1080), która dostarcza wyraziste i żywe kolory oraz realistyczne obrazy, a także odświeżaniem 75 Hz, jasnością 300 nitów i szerokimi kątami widzenia 178/178°.
Aby zdalna współpraca była bezproblemowa, monitor wyposażono w dwa wbudowane głośniki 5 W + 5 W, które zapewniają wysokiej jakości dźwięk oraz zintegrowaną kamerę internetową 5 MP z obsługą Windows Hello™. Monitor 24P3CW zwiększa produktywność dzięki USB-C z funkcją Power Delivery do 65 W, obsłudze przesyłania danych i trybowi DP-alt. Opcje łączności są rozszerzone o koncentrator USB oraz porty RJ-45 i DP.

Płynny i przyjemny dla oka obraz
Technologia Adaptive Sync synchronizuje częstotliwość odświeżania monitora z liczbą klatek na sekundę generowaną przez kartę graficzną, co zapewnia jeszcze płynniejszą rozgrywkę poprzez eliminację efektów rwania obrazu, gubienia klatek i utraty płynności. Ta funkcja jest również przydatna podczas oglądania filmów i innych dynamicznych obrazów, zapewniając większą płynność wyświetlania.
Technologia Flicker-Free AOC wykorzystuje matrycę z podświetleniem prądu stałego, co redukuje natężenie światła powodujące migotanie. Technologia AOC Low Blue Light blokuje szkodliwe niebieskie światło, nie zmieniając barwy ekranu. Dzięki temu zmęczenie oczu i dyskomfort są znacznie ograniczone, co pozwala na komfortowe cieszenie się długimi i intensywnymi sesjami pracy i grania.

Realistyczna współpraca i rozmowy wideo
Połączenia wideo nigdy nie były tak realistyczne, jak dzięki wbudowanej w AOC 24P3CW kamerze internetowej z mikrofonem. Współpracuj z kolegami i klientami z wygody swojego domu lub biura dzięki jednemu prostemu rozwiązaniu. Uzyskaj najlepsze zabezpieczenia dzięki funkcji rozpoznawania twarzy Windows Hello™. Zintegrowana kamera internetowa z certyfikatem Windows Hello™ zapewnia wygodne dodatkowe bezpieczeństwo, bez konieczności wprowadzania haseł lub kodu PIN.

Koncentrator USB z Power Delivery
Praktyczny koncentrator USB wbudowany w monitor AOC 24P3CW pozwala na uporządkowanie biurka. Złącze wideo USB-C oferuje alternatywny tryb DisplayPort do przesyłania sygnału wideo w wysokiej rozdzielczości z laptopa do monitora oraz jednoczesne ładowanie akumulatora laptopa przez USB. Dodatkowo, złącze USB 3.1 zapewnia błyskawiczny przesył danych, dlatego nawet film w rozdzielczości 4K można przesłać w czasie poniżej minuty. Za pomocą jednego i smukłego kabla technologia AOC USB-C zapewnia zasilanie z mocą do 65 W, co pozwala na ładowanie konwencjonalnych urządzeń o wysokim/niskim zużyciu energii (jak myszka lub klawiatura), smartfonów i laptopów.

Podstawa z regulacją wysokości
Poza nowoczesnym i atrakcyjnym wyglądem, bezramkowa konstrukcja AOC 24P3CW umożliwia połączenie wielu monitorów bez przerw w wyświetlanym obszarze. AOC 24P3CW oferuje również opcje regulacji wysokości, które pozwalają uzyskać idealną postawę podczas pracy, grania lub oglądania filmów. Dzięki funkcji PIVOT możesz obrócić ekran o 180° z orientacji krajobrazowej do portretowej, co jest szczególnie przydatne w branży DTP. Zintegrowane mocowanie VESA zapewnia najwyższy poziom elastyczności – zamontuj swój monitor gdziekolwiek zechcesz. Wbudowana blokada Kensington pozwala na zabezpieczenie monitora AOC podczas imprezy LAN, w firmie lub gdziekolwiek tam, gdzie weźmiesz ze sobą monitor.

| Kolor | Czarny |
| Rodzaj matrycy | LED, IPS |
| Format obrazu | 16:9 |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | 20 000 000:1 |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 stopni |
| Pobór mocy podczas pracy | 18 W |
| Pobór mocy podczas spoczynku | 0,5 W |
| Wysokość (z podstawą) | 384 mm |
| Kąt widzenia w pionie | 178 stopni |
| Tuner TV | Nie |
| Moc głośników | 2 x 5W |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Wielkość plamki | 0,275 x 0,275 mm |
| Liczba wyświetlanych kolorów | 16,7 mln |
| Klasa energetyczna | E |
| Zakres regulacji wysokości (Height) | 150 mm |
| Szerokość | 540 mm |
| Waga | 7,5 kg |
| Dodatkowe informacje | Wbudowana kamera Możliwość zabezpieczenia linką (Kensington Lock) |
| Dołączone akcesoria | Kabel HDMI Kabel DisplayPort Kabel USB-C Kabel zasilający Kabel zasilający Instrukcja bezpieczeństwa Skrócona instrukcja obsługi |
| Typ ekranu | Płaski |
| Przekątna ekranu | 23,8" |
| Przeznaczenie produktu | Do domu i biura (Home Office) |
| Rozdzielczość ekranu | 1920 x 1080 (FullHD) |
| Złącza | RJ-45 (LAN) - 1 szt. DisplayPort 1.2 - 1 szt. AC-in (wejście zasilania) - 1 szt. USB Typu-C (z DisplayPort i Power Delivery) - 1 szt. HDMI 1.4 - 1 szt. Wyjście DisplayPort - 1 szt. USB 3.2 Gen. 1 - 4 szt. Wyjście słuchawkowe - 1 szt. |
| Czas reakcji | 4 ms |
| Technologia synchronizacji | Adaptive-Sync |
| Technologia ochrony oczu | Redukcja migotania (Flicker free) Filtr światła niebieskiego |
| Głośniki | Tak |
| Obrotowy ekran (PIVOT) | Tak |
| Wbudowany kalibrator | Nie |
| Odwzorowanie przestrzeni barw | DCI-P3: 96% sRGB: 121% Adobe RGB: 103% |
| Możliwość montażu na ścianie - VESA | VESA 100 x 100 mm |
| HDR | Nie |
| Regulacja wysokości (Height) | Tak |
| Regulacja kąta pochylenia (Tilt) | Tak |
| Regulacja kąta obrotu (Swivel) | Tak |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 75 Hz |
| Zakres regulacji pochylenia (Tilt) | ~5° (do przodu/w dół) ~35° (do tyłu/w górę) |
| Zakres obrotu (PIVOT) | ~90° (w lewo) ~90° (w prawo) |
| Zakres regulacji obrotu (Swivel) | ~180° (w lewo) ~180° (w prawo) |































































