Monitor do domu i biura AOC 27E3QAF
Monitor AOC 27E3QAF łączy elegancki design z funkcjonalnością, jednocześnie zużywając niewiele energii. Doskonale uzupełni Twoje miejsce pracy w domu lub biurze. Wyposażony w ekran Full HD, zapewni komfortowe przeglądanie grafik i multimediów. Dodatkowo, zadba o Twoje oczy, korzystając z technologii eliminującej migotanie i ograniczającej emisję niebieskiego światła.

Technologia Adaptive Sync
Technologia Adaptive Sync synchronizuje odświeżanie ekranu z liczbą klatek generowanych przez kartę graficzną, co przekłada się na jeszcze płynniejsze wrażenia podczas grania. Dzięki temu eliminowane są efekt rwania obrazu, zacinanie się i utrata płynności. Funkcja ta sprawdza się także podczas oglądania filmów i innych dynamicznych materiałów, zapewniając wyraźniejszy i bardziej naturalny obraz.

Wysoka częstotliwość odświeżania
Obserwuj obraz o wyjątkowej płynności dzięki matrycy odświeżanej z częstotliwością 75 Hz. Zarówno gry, jak i filmy będą wyglądały bardziej dynamicznie, a precyzyjne śledzenie kursora na ekranie stanie się jeszcze łatwiejsze. Wyższa częstotliwość oznacza częstsze odświeżanie klatek, co przekłada się na bardziej realistyczne i naturalne ruchy na ekranie.

Zadbaj o zdrowie oczu
Niebieskie światło o krótkiej długości fali może być szkodliwe dla wzroku. Technologia AOC Low Blue Light ogranicza emisję niebieskiego promieniowania, nie zmieniając przy tym kolorystyki ekranu. W odróżnieniu od innych metod, które często powodują przyciemnienie lub zabarwienie obrazu, ta funkcja chroni Twoje oczy bez utraty jakości obrazu.
Funkcja Flicker-Free wykorzystuje podświetlenie zasilane prądem stałym, co minimalizuje migotanie ekranu. Dzięki temu długie sesje grania czy pracy stają się bardziej komfortowe i mniej obciążające dla wzroku.

Ergonomiczne rozwiązania
Zadbaj o swoje dobre samopoczucie, korzystając z możliwości regulacji monitora. Opcje ustawień pozwalają na dostosowanie wysokości, kąta nachylenia i obrotu, co pomaga utrzymać wygodną i zdrową postawę podczas pracy, rozrywki czy nauki. Ergonomiczna podstawa AOC umożliwia ustawienie monitora w najwygodniejszej pozycji, minimalizując zmęczenie i dbając o zdrowie oczu.
Dzięki temu rozwiązaniu, praca i rozrywka stają się bardziej komfortowe, a efekty Twojej pracy mogą być jeszcze lepsze.

Tworzone z myślą o Twojej wygodzie
Przekonaj się, jakie technologie oferuje monitor AOC 27E3QAF. Szczegóły znajdziesz, klikając na nazwy poszczególnych funkcji:
Wbudowane głośniki
Wbudowane głośniki umożliwiają łatwy kontakt z bliskimi, znajomymi i współpracownikami. Nie musisz podłączać dodatkowych urządzeń, aby cieszyć się dźwiękiem podczas oglądania filmów, słuchania muzyki czy grania w gry.
Konstrukcja bezramkowa
Nowoczesny i estetyczny wygląd w połączeniu z bezramową konstrukcją pozwala na tworzenie zestawów wielu monitorów bez przerw w wyświetlanym obrazie. Kursor i okna nie będą ginąć w cieniu ramek, gdy ustawisz kilka ekranów obok siebie.
Blokada Kensington
Blokada Kensington to skuteczny sposób na zabezpieczenie monitora przed kradzieżą. Składa się z otworu wzmocnionego metalem, do którego podłącza się linkę zamykaną na klucz. To rozwiązanie sprawdzi się podczas imprez LAN, w firmie czy w miejscach, gdzie monitor musi być chroniony przed niepowołanym dostępem.
| Rodzaj matrycy | LED, IPS |
| Format obrazu | 16:9 |
| Wielkość plamki | 0,311 x 0,311 mm |
| Kontrast statyczny | 1 100:1 |
| Kontrast dynamiczny | 20 000 000:1 |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 stopni |
| Liczba wyświetlanych kolorów | 16,7 mln |
| Pobór mocy podczas spoczynku | 0,5 W |
| Wysokość (z podstawą) | 545 mm |
| Kąt widzenia w pionie | 178 stopni |
| Tuner TV | Nie |
| Klasa energetyczna | E |
| Moc głośników | 2 x 2W |
| Kolor | Czarny |
| Pobór mocy podczas pracy | 18 W |
| Czas reakcji | 4 ms (GTG) |
| Szerokość | 615 mm |
| Waga | 5,4 kg |
| Dołączone akcesoria | Kabel HDMI Kabel zasilający Kabel zasilający Instrukcja bezpieczeństwa Skrócona instrukcja obsługi |
| Technologia synchronizacji | Adaptive-Sync |
| Technologia ochrony oczu | Redukcja migotania (Flicker free) Filtr światła niebieskiego |
| Głośniki | Tak |
| Obrotowy ekran (PIVOT) | Tak |
| Typ ekranu | Płaski |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Złącza | DisplayPort 1.2 - 1 szt. AC-in (wejście zasilania) - 1 szt. USB 3.2 Gen. 1 - 1 szt. HDMI 1.4 - 1 szt. USB 3.2 Gen. 1 Typu-B - 1 szt. USB 3.2 Gen. 1 - 1 szt. (z funkcją ładowania) Wyjście audio - 1 szt. Wyjście audio - 2 szt. VGA (D-sub) - 1 szt. |
| Wbudowany kalibrator | Nie |
| Odwzorowanie przestrzeni barw | Brak informacji |
| Możliwość montażu na ścianie - VESA | VESA 100 x 100 mm |
| HDR | HDR 10 |
| Regulacja wysokości (Height) | Tak |
| Regulacja kąta pochylenia (Tilt) | Tak |
| Przeznaczenie produktu | Do domu i biura (Home Office) |
| Zakres regulacji pochylenia (Tilt) | ~3° (do przodu/w dół) ~33° (do tyłu/w górę) |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 75 Hz |
| Rozdzielczość ekranu | 1920 x 1080 (FullHD) |
| Dodatkowe informacje | Możliwość zabezpieczenia linką (Kensington Lock) Wbudowany HUB USB |
| Zakres obrotu (PIVOT) | ~90° (w lewo) ~90° (w prawo) |



























































