| Rodzaj matrycy | LED, IPS |
| Format obrazu | 16:9 |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 stopni |
| Pobór mocy podczas spoczynku | 0,5 W |
| Wysokość (z podstawą) | 531 mm |
| Kąt widzenia w pionie | 178 stopni |
| Tuner TV | Nie |
| Klasa energetyczna | G |
| Moc głośników | 2 x 2W |
| Kolor | Czarny |
| Pobór mocy podczas pracy | 32 W |
| Waga | 6,8 kg |
| Dołączone akcesoria | Kabel HDMI Instrukcja bezpieczeństwa Skrócona instrukcja obsługi Zasilacz |
| Technologia synchronizacji | Adaptive-Sync |
| Technologia ochrony oczu | Redukcja migotania (Flicker free) Filtr światła niebieskiego |
| Głośniki | Tak |
| Obrotowy ekran (PIVOT) | Nie |
| Typ ekranu | Płaski |
| Przekątna ekranu | 31,5" |
| Złącza | DC-in (wejście zasilania) - 1 szt. HDMI - 1 szt. Wyjście audio - 1 szt. DisplayPort - 1 szt. |
| Wbudowany kalibrator | Nie |
| Możliwość montażu na ścianie - VESA | VESA 100 x 100 mm |
| HDR | Nie |
| Regulacja wysokości (Height) | Nie |
| Regulacja kąta pochylenia (Tilt) | Tak |
| Regulacja kąta obrotu (Swivel) | Nie |
| Przeznaczenie produktu | Do domu i biura (Home Office) |
| Zakres regulacji pochylenia (Tilt) | ~5° (do przodu/w dół) ~23° (do tyłu/w górę) |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 75 Hz |
| Rozdzielczość ekranu | 2560 x 1440 (WQHD) |
| Dodatkowe informacje | Możliwość zabezpieczenia linką (Kensington Lock) |



















































