| Rodzaj matrycy | LED, VA |
| Format obrazu | 16:9 |
| Wielkość plamki | 0,182 x 0,182 mm |
| Kontrast statyczny | 3 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | 50 000 000:1 |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 stopni |
| Liczba wyświetlanych kolorów | 16,7 mln |
| Pobór mocy podczas spoczynku | 0,5 W |
| Wysokość (z podstawą) | 653 mm |
| Kąt widzenia w pionie | 178 stopni |
| Tuner TV | Nie |
| Klasa energetyczna | G |
| Moc głośników | 2 x 3W |
| Jasność | 350 cd/m² |
| Kolor | Czarny |
| Pobór mocy podczas pracy | 52 W |
| Zakres regulacji wysokości (Height) | 150 mm |
| Czas reakcji | 4 ms |
| Waga | 10,1 kg |
| Dołączone akcesoria | Kabel HDMI Kabel DisplayPort Kabel zasilający Kabel zasilający Instrukcja bezpieczeństwa Skrócona instrukcja obsługi |
| Technologia synchronizacji | Adaptive-Sync |
| Technologia ochrony oczu | Redukcja migotania (Flicker free) Filtr światła niebieskiego |
| Głośniki | Tak |
| Obrotowy ekran (PIVOT) | Tak |
| Typ ekranu | Płaski |
| Przekątna ekranu | 31,5" |
| Złącza | DisplayPort 1.2 - 1 szt. HDMI 2.0 - 2 szt. Wyjście audio - 1 szt. USB 3.2 Gen. 1 - 4 szt. |
| Wbudowany kalibrator | Nie |
| Odwzorowanie przestrzeni barw | sRGB: 119% Adobe RGB: 88% |
| Możliwość montażu na ścianie - VESA | VESA 100 x 100 mm |
| Regulacja wysokości (Height) | Tak |
| Regulacja kąta pochylenia (Tilt) | Tak |
| Regulacja kąta obrotu (Swivel) | Tak |
| Przeznaczenie produktu | Do domu i biura (Home Office) |
| Zakres regulacji pochylenia (Tilt) | ~22° (do tyłu/w górę) ~5° (do przodu/w dół) |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 60 Hz |
| Rozdzielczość ekranu | 3840 x 2160 (UHD 4K) |
| Zakres regulacji obrotu (Swivel) | ~180° (w lewo) ~180° (w prawo) |















