| Rodzaj matrycy | LED, VA |
| Format obrazu | 21:9 |
| Kontrast statyczny | Brak informacji |
| Kontrast dynamiczny | Brak informacji |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 stopni |
| Pobór mocy podczas spoczynku | 0,5 W |
| Wysokość (z podstawą) | 611 mm |
| Kąt widzenia w pionie | 178 stopni |
| Tuner TV | Nie |
| Moc głośników | 2 x 5W |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Kolor | Czarny |
| Pobór mocy podczas pracy | 35 W |
| Zakres regulacji wysokości (Height) | 150 mm |
| Szerokość | 808 mm |
| Waga | 10 kg |
| Dołączone akcesoria | Kabel zasilający Kabel zasilający Instrukcja bezpieczeństwa Skrócona instrukcja obsługi |
| Technologia synchronizacji | Adaptive-Sync |
| Technologia ochrony oczu | Redukcja migotania (Flicker free) |
| Głośniki | Tak |
| Obrotowy ekran (PIVOT) | Nie |
| Typ ekranu | Zakrzywiony |
| Przekątna ekranu | 34" |
| Złącza | RJ-45 (LAN) - 1 szt. DisplayPort 1.2 - 1 szt. USB Typu-C (z DisplayPort i Power Delivery) - 1 szt. HDMI 2.0 - 1 szt. Wyjście audio - 1 szt. USB 3.2 Gen. 1 - 4 szt. |
| Wbudowany kalibrator | Nie |
| Odwzorowanie przestrzeni barw | DCI-P3: 92% Adobe RGB: 100% sRGB: 116% |
| Możliwość montażu na ścianie - VESA | VESA 100 x 100 mm |
| HDR | Nie |
| Regulacja wysokości (Height) | Tak |
| Regulacja kąta pochylenia (Tilt) | Tak |
| Regulacja kąta obrotu (Swivel) | Tak |
| Przeznaczenie produktu | Do domu i biura (Home Office) |
| Zakres regulacji pochylenia (Tilt) | ~5° (do przodu/w dół) ~20° (do tyłu/w górę) |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 100 Hz |
| Rozdzielczość ekranu | 3440 x 1440 (UWQHD) |
| Dodatkowe informacje | Możliwość zabezpieczenia linką (Kensington Lock) |
| Zakres regulacji obrotu (Swivel) | ~175° (w lewo) ~175° (w prawo) |





















































