Wielokolorowa żarówka punktowa Smart Wi-Fi TP-Link Tapo L630
TP-Link Tapo L630 to żarówka punktowa o wielu kolorach, która pozwala na stworzenie wyjątkowej atmosfery. Możesz wybrać światło z szerokiej palety barw, a także regulować jasność, aby uzyskać idealny nastrój. Dodatkowo, istnieje możliwość zmiany temperatury barwowej w zakresie od 2200 K do 6500 K.
Żarówka Tapo L630 generuje strumień świetlny o mocy 350 lumenów, który doskonale oświetli każdy obiekt i może być ściemniany od 1% do 100%. Ten model żarówki pasuje do każdego uchwytu GU10.

Zmienna barwa biała i wiele kolorów
Elastyczne opcje sterowania żarówką Tapo TP-Link L630 wprowadzają nową jakość do życia Smart. Możesz łatwo regulować jasność, temperaturę barwową oraz wybierać spośród 16 milionów kolorów, dostosowując je do swoich potrzeb.
Skupione światło żarówki Tapo L630, które oświetla wybraną przestrzeń, jest doskonałe do podkreślenia ulubionego dzieła, projektu artystycznego czy makiety. Pozwoli to nie tylko przyciągnąć uwagę widzów, ale także uwydatnić więcej niezwykłych detali.

Funkcje harmonogramu
Ustawiaj regularne harmonogramy i plany odliczania do włączania lub wyłączania przy ustalonej jasności. Tryby wschodu i zachodu słońca pozwalają żarówce TP-Link Tapo L630 automatycznie działać zgodnie z Twoją strefą czasową.

| Żywotność | 15 000 h |
| Klasa energetyczna | E |
| Odpowiednik tradycyjnej żarówki | 50 W |
| Strumień świetlny | 350 lm |
| Łączność | Wi-Fi |
| Sterowanie | Aplikacja mobilna (Android, iOS) Sterowanie głosowe (Asystent Google, Alexa) |
| Liczba szt. w zestawie | 1 |
| Dodatkowe funkcje aplikacji | Regulacja jasności Możliwość tworzenia grup żarówek Zmiany kolorów Harmonogram pracy |
| Barwa światła | Biała RGB |
| Temperatura barwowa | 2200 K - 6500 K |
| Napięcie zasilania | 220-240 V |
| Gwint | GU10 |
| Kształt | Grzybek/Gruszka |
| Moc | 3,7 W 3,7 W |



