Podstawka chłodząca do laptopa Genesis OXID 260 15.6-17.3"
Do skutecznego chłodzenia gamingowych laptopów idealnie sprawdzi się podstawka Genesis Oxid 260. W porównaniu do wcześniejszego modelu jest bardziej wydajna i oferuje więcej możliwości regulacji kąta nachylenia. Nowoczesny design tego akcesorium będzie eleganckim uzupełnieniem każdego stanowiska dla miłośników wirtualnej rozrywki.

Wydajne chłodzenie laptopa
Genesis Oxid 260 została stworzona z myślą o laptopach do 17,3 cala. Metalowa powierzchnia z otworami na przedniej stronie zapewnia skuteczniejszą cyrkulację powietrza, a gumowa podkładka na spodzie chroni urządzenie przed ślizganiem się na podstawce. Cztery duże wentylatory zapewniają równomierne chłodzenie, a ich prędkość można regulować, dostosowując pracę do potrzeb.

8 poziomów regulacji nachylenia
W modelu Oxid 260 masz do wyboru aż osiem poziomów ustawienia kąta nachylenia podstawki. Dzięki temu możesz dopasować pozycję laptopa tak, aby praca była wygodna i efektywna przez długie godziny. Dodatkowo, podstawka posiada port USB-A, co pozwala podłączyć chłodzące akcesorium bez konieczności rezygnacji z innych gniazd w laptopie.

| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 35 mm |
| Szerokość | 420 mm |
| Waga | 0,85 kg |
| Dołączone akcesoria | Kabel USB Kabel USB |
| Dodatkowe informacje | Podświetlenie RGB Regulacja nachylenia podstawki |
| Zasilanie | USB |
| Rodzaje wyjść / wejść | USB 2.0 - 2 szt. |
| Średnica wentylatora | 130 mm - 4 szt. |
| Kompatybilność z laptopami | 17" 15,6" 17,3" 16" |
| Materiały | Aluminium |
| Liczba wentylatorów | 4 |
| Przepływ powietrza | 60 CFM |
| Prędkość obrotowa | 850 - 1010 obr./min. |























































