Baseus Super Energy Ultra Car Jump Starter, 3000A
Bądź gotowy na nieprzewidziane okoliczności z Baseus Super Energy Ultra. Maksymalny prąd 3000A umożliwia uruchomienie auta w kilka sekund, niezależnie od pogody. Jest zgodny z pojazdami zarówno z silnikami benzynowymi, jak i Diesla. Urządzenie działa także jako powerbank, pozwalając na jednoczesne ładowanie do 3 urządzeń. Wyposażono je w latarkę z trzema trybami świecenia oraz mały kompas.

Zaprojektowany dla Twojego samochodu
Zapomnij o kłopotach z wyczerpanym akumulatorem w zimny poranek. Rozrusznik Baseus umożliwia szybkie uruchomienie auta w niemal każdej sytuacji. Prąd rozruchowy 1000A oraz maksymalny 3000A sprawiają, że w kilka chwil Twój pojazd będzie gotowy do drogi. Dzięki zaawansowanemu chipowi IC możesz z niego korzystać nawet w ekstremalnych temperaturach od -20°C do 60°C. Ponadto, jest kompatybilny z większością pojazdów z silnikami benzynowymi i Diesla.

Bezpieczne użytkowanie
Używaj urządzenia bez obaw o uszkodzenie smartfona lub samochodu. Baseus Super Energy Ultra posiada aż 12 zabezpieczeń, które skutecznie chronią przed przetężeniem, przepięciem, przegrzaniem, odwrotną polaryzacją oraz zwarciami. Rozrusznik jest bardzo prosty w obsłudze, więc nawet początkujący użytkownicy poradzą sobie z jego używaniem.

Szybko naładuj swój smartfon
Baseus Super Energy Ultra nie tylko uruchomi Twój samochód, ale także naładuje smartfon czy tablet. Powerbank wyposażono w dwa porty USB-A, USB-C oraz port DC. Oferuje szybkie ładowanie z maksymalnym natężeniem 3A, co pozwala na jednoczesne ładowanie do 3 urządzeń. Możesz również użyć powerbanku do zasilania odkurzacza samochodowego czy przenośnego kompresora.

Wbudowane oświetlenie
Zadbaj o swoje bezpieczeństwo po zmroku. Urządzenie Baseus ma wbudowaną latarkę, która będzie przydatna podczas awaryjnego postoju na drodze czy wypadku, zwłaszcza w nocy. Pozwala na wybór spośród 3 trybów pracy – stały, SOS oraz migający. Dzięki temu łatwo dostosujesz jej działanie do swoich potrzeb.

| Kolor | Czarny |
| Pojemność nominalna | 26 800 mAh |
| Liczba wyjść | 5 |
| Wysokość | 49 mm |
| Waga | 1,2 kg |
| Dodatkowe informacje | Technologia Power Delivery Wbudowany wyświetlacz Wbudowana latarka Wbudowany kompas Możliwość ładowania trzech urządzeń jednocześnie |
| Długość | 134 mm |
| Ładowanie bezprzewodowe | Nie |
| Napięcie nominalne | 12 V |
| Rodzaje złączy | USB Typu-A (In) USB Typu-A (Out) USB Typu-C (In/Out) DC-In DC-Out |
| Ładowanie urządzeń ze złączem | USB Typu-C micro USB Lightning mini USB USB Typu-A |
| Jump starter | Tak |





















































