Baseus Super Energy PRO – przenośny rozrusznik samochodowy 1600A
Zyskaj poczucie spokoju i pewności. Model Baseus Super Energy PRO to wszechstronne urządzenie, które pozwala bez obaw wybrać się w dłuższą trasę. Dzięki dużej pojemności i obsłudze protokołów PD, możesz jednocześnie naładować trzy różne urządzenia, a w razie potrzeby użyć go jako skutecznego rozrusznika, nawet w najtrudniejszych warunkach atmosferycznych. Starannie zaprojektowana konstrukcja i liczne zabezpieczenia gwarantują bezpieczne i komfortowe użytkowanie.

Niezawodna moc i szybkie ładowanie
Pracuj z urządzeniem, które zapewnia wysoką wydajność. Powerbank obsługuje protokoły PD, a jego moc wyjściowa sięga aż 80 W, co pozwala na szybkie uzupełnianie energii. Trzy porty USB-A1, USB-A2 oraz USB-C umożliwiają jednoczesne ładowanie trzech urządzeń. W dodatku, dzięki pracy czterech baterii polimerowych, jego maksymalne natężenie osiąga 1600 A, a wydajność prądowa wynosi 60 C. To oznacza, że rozrusznik działa na poziomie profesjonalnym, gwarantując skuteczność nawet w najtrudniejszych warunkach.

Uniwersalna kompatybilność
Powerbank Baseus Super Energy PRO jest kompatybilny z szeroką gamą pojazdów. Bez problemu uruchomi silniki benzynowe i Diesla, więc sprawdzi się przy awarii rozrusznika w motocyklu, dużym SUV-ie czy nawet ciężarówce. Urządzenie automatycznie przełącza się w tryb oszczędzania energii, co pozwala mu działać nawet przez pół roku bez konieczności ładowania. Z powodzeniem uruchomi silnik w ekstremalnych warunkach, pracując w zakresie temperatur od -20°C do +60°C.

Zaawansowane systemy bezpieczeństwa
Możesz być spokojny o stan akumulatora. Model Baseus Super Energy PRO wyposażony jest w liczne zabezpieczenia, które chronią użytkownika i urządzenie. Wbudowany system informuje dźwiękiem, gdy kable rozruchowe są podłączone nieprawidłowo. Dodatkowe zabezpieczenia chronią przed odwróceniem polaryzacji, przegrzewaniem i przeładowaniem. Na dodatek, w powerbanku znajduje się światło awaryjne z trzema trybami pracy, które zwiększa bezpieczeństwo w trudnych sytuacjach.

Trwała i estetyczna konstrukcja
Powerbank został wykonany z materiałów odpornych na korozję i uszkodzenia. Jest lekki, poręczny i ma minimalistyczny wygląd. Co ważne, spełnia wszystkie normy lotnicze, dzięki czemu bezpiecznie można go zabrać na pokład samolotu.

| Kolor | Czarny |
| Rodzaj ogniwa | Polimerowy |
| Pojemność nominalna | 16 000 mAh |
| Liczba wyjść | 3 |
| Dołączone akcesoria | Kabel USB Kabel USB |
| Dodatkowe informacje | Wskaźnik LED Wbudowany wyświetlacz Wbudowana latarka |
| Napięcie nominalne | 20 V 15 V 5 V 9 V 12 V |
| Rodzaje złączy | USB Typu-A (Out) USB Typu-C (In/Out) |
| Ładowanie urządzeń ze złączem | USB Typu-C micro USB mini USB USB Typu-A |
| Prąd wyjściowy | 3,25 A 3 A |
| Ładowanie bezprzewodowe | Nie |
| Jump starter | Tak |



















































