70mai Jump Starter
70mai Jump Starter to urządzenie do uruchamiania Twojego auta. Jest to kompaktowy i przydatny sprzęt, który będzie pomocny każdemu kierowcy, nie tylko w nagłych przypadkach. Wyposażony w baterię litowo-polimerową, działa w szerokim zakresie temperatur. Urządzenie posiada zaawansowane zabezpieczenia, które gwarantują bezpieczne użytkowanie. Jump Starter nie tylko uruchamia samochód, ale także pełni funkcję powerbanku oraz latarki LED z trzema trybami świecenia. Sprzęt od 70mai wspiera rozruch silników benzynowych o pojemności do 4 litrów, diesla do 2 litrów oraz motocykli.

| Kolor | Czarny |
| Rodzaj ogniwa | Litowo-polimerowy |
| Pojemność nominalna | 11 100 mAh |
| Liczba wyjść | 2 |
| Wysokość | 27 mm |
| Szerokość | 87 mm |
| Waga | 414 g |
| Dołączone akcesoria | Kabel USB Klemy Etui Kabel USB |
| Dodatkowe informacje | Wskaźnik LED Funkcja latarki Prąd rozruchowy: 600 A |
| Długość | 163 mm |
| Napięcie nominalne | 12 V |
| Rodzaje złączy | USB Typu-A (Out) USB Typu-C (In) Złącze kabli zapłonowych (Out) |
| Jump starter | Tak |















































