Świetlny panel gamingowy Yeelight Smart Cube Light Spot
Chcesz, aby Twoje pomieszczenie było pięknie oświetlone? Szukasz jednak czegoś nietypowego? Yeelight ma dla Ciebie rozwiązanie. Panele świetlne, które można dowolnie ustawiać na specjalnej bazie, pozwolą na stworzenie wyjątkowego oświetlenia i nastrojowej atmosfery, dostosowanej do okoliczności.
W tej ofercie dostępny jest jeden panel Smart Cube Light Spot, który doda całości niezwykłego charakteru.
Uwaga: panel działa po podłączeniu do dedykowanej bazy, sprzedawanej oddzielnie.

Doskonałe oświetlenie stanowiska
Panel gamingowy Smart Cube Light Spot wyróżnia się szeroką, 15-stopniową wiązką, która tworzy efekt reflektora, umożliwiając piękne wyeksponowanie przedmiotów znajdujących się nad nim.
Dodatkowo, można go swobodnie obracać w poziomie o 350° oraz w pionie o 90°, co pozwala na dowolne oświetlenie ściany. Zarządzanie oświetleniem ułatwia przycisk sterujący na kostce, a matowe wykończenie dodaje elegancji.

Pobudź swoją wyobraźnię
Z Yeelight Smart Cube Light Panel Spot rozbudzisz swoją kreatywność. Panele można dowolnie łączyć, tworząc różnorodne zestawy. Na jednej bazie można umieścić aż sześć paneli*, co sprawia, że zabawa z oświetleniem nigdy się nie kończy. Dodatkowo, dzięki możliwości dostosowania matrycy Smart Cube Light Spot, jeszcze bardziej pobudzisz swoją wyobraźnię. Yeelight to coś więcej niż tylko światła — pozwalają na personalizację Twojego pokoju.
Panele Yeelight* umożliwiają pobudzenie wyobraźni, ponieważ można z nich tworzyć wiele różnych kombinacji świetlnych. Po zintegrowaniu z Razer Chroma i Overwolf, mogą dostosowywać się do nastroju i aktywności na ekranie w czasie rzeczywistym, co zapewnia doskonały klimat podczas grania.
Dodatkowo, kostka ARGB dynamicznie odzwierciedla kolory monitora, przenosząc atrakcje poza ekran. Z panelami Yeelight przekształcisz ulubione utwory w oszałamiające pokazy świetlne, ponieważ będą one poruszać się w rytm muzyki.
*Dodatkowe panele sprzedawane są oddzielnie.

Łatwe sterowanie
Panele Yeelight zostały zaprojektowane z myślą o wygodzie użytkowania, dlatego działają niezależnie od systemu — są odpowiednie zarówno dla systemów Android, jak i iOS. Są także zgodne ze standardem Matter. Bez trudu połączysz je z aplikacjami takimi jak: Apple HomeKit, Google Assistant, Amazon Alexa, Yandex Alice czy Samsung SmartThings.
Dodatkowo, aplikacja na komputer Yeelight Station pozwoli Ci zanurzyć się w dynamicznych, płynnych kolorach i zapewni rozrywkę na najwyższym poziomie.

| Kolor | Czarny |
| Dodatkowe informacje | Maksymalna liczba podłączonych modułów: 6 |
| Funkcje | Zmieniające się kolory Synchronizacja światła z muzyką |
| Wysokość | 75 mm |
| Szerokość | 75 mm |
| Łączność | Wi-Fi Bluetooth |
| Zasilanie | Sieciowe Sieciowe |
| Sterowanie | Aplikacja mobilna (Android, iOS) Panel sterowania na obudowie |
| Typ | Biurkowa |
| Barwa światła | RGB |
| Napięcie zasilania | 100 - 240 V |













