| Kolor | Biały |
| Rodzaj matrycy | LED, IPS |
| Format obrazu | 16:9 |
| Wielkość plamki | 0,274 x 0,274 mm |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 stopni |
| Pobór mocy podczas pracy | 18 W |
| Pobór mocy podczas spoczynku | 1,5 W |
| Wysokość (z podstawą) | 385 mm |
| Kąt widzenia w pionie | 178 stopni |
| Klasa energetyczna | E |
| Moc głośników | 2 x 1W |
| Jasność | 360 cd/m² |
| Tuner TV | Nie |
| Przeznaczenie produktu | Do domu i biura (Home Office) |
| Szerokość | 567 mm |
| Waga | 5,6 kg |
| Dołączone akcesoria | Kabel HDMI Kabel USB Instrukcja bezpieczeństwa Skrócona instrukcja obsługi Kabel USB |
| Dodatkowe informacje | Twardość szkła - 7H Możliwość zabezpieczenia linką (Kensington Lock) |
| Typ ekranu | Dotykowy |
| Przekątna ekranu | 23,8" |
| Złącza | AC-in (wejście zasilania) - 1 szt. Wyjście Mini jack - 1 szt. HDMI - 1 szt. DisplayPort - 1 szt. USB 3.2 Gen. 1 - 2 szt. |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 60 Hz |
| Rozdzielczość ekranu | 1920 x 1080 (FullHD) |
| Czas reakcji | 14 ms |
| Technologia ochrony oczu | Redukcja migotania (Flicker free) Filtr światła niebieskiego |
| Głośniki | Tak |
| Obrotowy ekran (PIVOT) | Nie |
| Wbudowany kalibrator | Nie |
| Możliwość montażu na ścianie - VESA | VESA 100 x 100 mm |
| Regulacja kąta pochylenia (Tilt) | Tak |
| Zakres regulacji pochylenia (Tilt) | ~5° (do przodu/w dół) ~90° (do tyłu/w górę) |



















































