| Kolor | Czarny |
| Rodzaj matrycy | LED, IPS |
| Format obrazu | 16:9 |
| Wielkość plamki | 0,249 x 0,249 mm |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 stopni |
| Liczba wyświetlanych kolorów | Brak informacji |
| Pobór mocy podczas pracy | 16 W |
| Pobór mocy podczas spoczynku | 0,3 W |
| Wysokość (z podstawą) | 289,5 mm |
| Kąt widzenia w pionie | 178 stopni |
| Klasa energetyczna | E |
| Moc głośników | 2 x 3W |
| Jasność | 400 cd/m² |
| Tuner TV | Nie |
| Kontrast dynamiczny | Brak informacji |
| Przeznaczenie produktu | Do domu i biura (Home Office) |
| Waga | 3,2 kg |
| Dołączone akcesoria | Kabel HDMI Kabel USB Kabel zasilający Kabel zasilający Kabel USB |
| Dodatkowe informacje | Twardość szkła - 7H Możliwość zabezpieczenia linką (Kensington Lock) |
| Typ ekranu | Dotykowy |
| Przekątna ekranu | 21,5" |
| Złącza | AC-in (wejście zasilania) - 1 szt. HDMI - 1 szt. DisplayPort - 1 szt. USB 3.2 Gen. 1 - 2 szt. Wyjście słuchawkowe - 1 szt. |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 60 Hz |
| Rozdzielczość ekranu | 1920 x 1080 (FullHD) |
| Czas reakcji | 5 ms (GTG) |
| Technologia synchronizacji | Nie posiada |
| Technologia ochrony oczu | Redukcja migotania (Flicker free) Filtr światła niebieskiego |
| Głośniki | Tak |
| Obrotowy ekran (PIVOT) | Nie |
| Wbudowany kalibrator | Nie |
| Możliwość montażu na ścianie - VESA | VESA 100 x 100 mm |
| HDR | Nie |
| Regulacja wysokości (Height) | Nie |
| Regulacja kąta pochylenia (Tilt) | Tak |
| Regulacja kąta obrotu (Swivel) | Nie |























































