| Kolor | Czarny |
| Rodzaj matrycy | LED, IPS |
| Format obrazu | 16:9 |
| Wielkość plamki | 0,247 x 0,247 mm |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 stopni |
| Liczba wyświetlanych kolorów | 16,7 mln |
| Pobór mocy podczas pracy | 21 W |
| Pobór mocy podczas spoczynku | 1,5 W |
| Wysokość (z podstawą) | 374 mm |
| Kąt widzenia w pionie | 178 stopni |
| Klasa energetyczna | E |
| Moc głośników | 2 x 3W |
| Jasność | 305 cd/m² |
| Tuner TV | Nie |
| Przeznaczenie produktu | Do domu i biura (Home Office) |
| Szerokość | 517,5 mm |
| Waga | 5,9 kg |
| Dołączone akcesoria | Kabel HDMI Kabel DisplayPort Kabel USB Kabel zasilający Kabel zasilający Osłona na kable Instrukcja bezpieczeństwa Skrócona instrukcja obsługi Zasilacz Kabel audio Kabel USB |
| Dodatkowe informacje | Ochrona przed pyłem i zachlapaniem IP65 (front) |
| Typ ekranu | Dotykowy |
| Przekątna ekranu | 21,5" |
| Złącza | AC-in (wejście zasilania) - 1 szt. HDMI - 1 szt. DisplayPort - 1 szt. VGA (D-sub) - 1 szt. |
| Rozdzielczość ekranu | 1920 x 1080 (FullHD) |
| Czas reakcji | 8 ms (GTG) |
| Głośniki | Tak |
| Obrotowy ekran (PIVOT) | Nie |
| Wbudowany kalibrator | Nie |
| Możliwość montażu na ścianie - VESA | VESA 100 x 100 mm |
| Regulacja wysokości (Height) | Nie |
| Regulacja kąta pochylenia (Tilt) | Tak |
| Regulacja kąta obrotu (Swivel) | Nie |
| Zakres regulacji pochylenia (Tilt) | ~5° (do przodu/w dół) ~90° (do tyłu/w górę) |



















































