| Rodzaj matrycy | LED, VA |
| Format obrazu | 16:9 |
| Wielkość plamki | 0,364 x 0,364 mm |
| Kontrast statyczny | 4000:1 |
| Kontrast dynamiczny | Brak informacji |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 stopni |
| Liczba wyświetlanych kolorów | 16,7 mln |
| Pobór mocy podczas pracy | 40 W |
| Pobór mocy podczas spoczynku | 0,5 W |
| Wysokość (z podstawą) | 420 mm |
| Kąt widzenia w pionie | 178 stopni |
| Tuner TV | Nie |
| Klasa energetyczna | G |
| Moc głośników | 2 x 10W |
| Jasność | 500 cd/m² |
| Kolor | Czarny |
| Czas reakcji | 8 ms (GTG) |
| Szerokość | 725 mm |
| Waga | 5,4 kg |
| Dołączone akcesoria | Kabel HDMI Kabel zasilający Uchwyt ścienny Pilot Kabel zasilający Instrukcja bezpieczeństwa Kabel RS232C Skrócona instrukcja obsługi |
| Technologia synchronizacji | Nie posiada |
| Technologia ochrony oczu | Nie posiada |
| Głośniki | Tak |
| Typ ekranu | Płaski |
| Przekątna ekranu | 31,5" |
| Złącza | RJ-45 (LAN) - 1 szt. AC-in (wejście zasilania) - 1 szt. Wejście IR HDMI 2.0 - 3 szt. Wejście audio - 1 szt. Wyjście audio - 1 szt. USB 2.0 - 2 szt. RS-232C - 1 szt. |
| Wbudowany kalibrator | Nie |
| Odwzorowanie przestrzeni barw | Brak informacji |
| Możliwość montażu na ścianie - VESA | VESA 150 x 200 mm |
| HDR | Nie |
| Przeznaczenie produktu | Wielkoformatowe (LFD) |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 60 Hz |
| Rozdzielczość ekranu | 1920 x 1080 (FullHD) |
| Dodatkowe informacje | Wbudowany moduł Wi-Fi System Android 11.0 |

















































