Baseus Rozrusznik/Jump Starter Pro+ 1200A
Nie pozwól, aby wyczerpany akumulator w Twoim aucie pokrzyżował Twoje plany. Rozrusznik Baseus umożliwi Ci szybkie uruchomienie pojazdu – już nie musisz prosić o pomoc sąsiadów ani dzwonić do znajomych. Urządzenie działa nawet przy mrozie do -20°C i jest niezwykle łatwe w obsłudze. Nadaje się do rozruchu różnych typów samochodów – zarówno z silnikami benzynowymi, jak i Diesla. Wyposażono je w 3 akumulatory, a jego maksymalny prąd wynosi 1200 A.

Imponująca wydajność
Aku w Twoim aucie rozładował się na mrozie? A może zapomniałeś zgasić światła? Rozrusznik Baseus przychodzi z pomocą. Urządzenie ma wbudowane 3 akumulatory, a jego prąd rozładowania to aż 30C. Dodatkowo, jego maksymalny prąd wynosi 1200 A, a prąd rozruchowy to nawet 600 A. Dzięki temu możesz błyskawicznie uruchomić silnik samochodu. Rozrusznik charakteryzuje się także długim czasem pracy – w trybie czuwania działa nawet przez 6 miesięcy. Dzięki temu jest niemal zawsze gotowy do użycia.

Szeroka kompatybilność
Rozrusznik Baseus Pro+ jest odpowiedni dla większości popularnych pojazdów. Doskonale sprawdzi się w przypadku silników benzynowych oraz Diesla. Dzięki niemu bez trudu uruchomisz motocykl, samochód osobowy, SUVa, pickupa, a nawet ciężarówkę. Niezależnie od tego, jakim pojazdem się poruszasz – już nie musisz się martwić, że przez rozładowany akumulator nie dotrzesz na spotkanie rodzinne lub spóźnisz się do pracy.

Dodatkowe udogodnienia
Nie musisz się już zastanawiać, jak długo jeszcze posłuży Ci rozrusznik i kiedy trzeba będzie go naładować. Baseus Pro+ ma niewielki wyświetlacz, dzięki któremu możesz w każdej chwili sprawdzić procentowy poziom naładowania jego akumulatora. Urządzenie sprawdzi się także jako latarka – przyda się na przykład podczas drobnych napraw po zmroku i pozwoli zwrócić na siebie uwagę, jeśli będziesz potrzebować pomocy. Do wyboru masz 3 tryby świecenia – Emergency lighting, SOS oraz Strobing.

| Kolor | Czarny |
| Rodzaj ogniwa | Polimerowy |
| Pojemność nominalna | 12 000 mAh |
| Liczba wyjść | 3 |
| Dołączone akcesoria | Kabel USB - USB Typu-C Klemy |
| Dodatkowe informacje | Wbudowany wyświetlacz Wbudowana latarka Certyfikat FCC Certyfikat CE Certyfikat ROHS Możliwość ładowania dwóch urządzeń jednocześnie |
| Napięcie nominalne | 5 V |
| Rodzaje złączy | USB Typu-A (In/Out) USB Typu-C (In) USB Typu-C (In/Out) |
| Ładowanie urządzeń ze złączem | USB Typu-C USB Typu-A |
| Prąd wyjściowy | 2 A |
| Ładowanie bezprzewodowe | Nie |
| Jump starter | Tak |



























































