| Kolor | Czarny |
| Pojemność nominalna | 10 000 mAh |
| Liczba wyjść | 2 |
| Wysokość | 30 mm |
| Dołączone akcesoria | Kabel USB - USB Typu-C Klemy |
| Dodatkowe informacje | Wbudowana latarka Certyfikat FCC Certyfikat CE Certyfikat ROHS Możliwość ładowania dwóch urządzeń jednocześnie |
| Długość | 160 mm |
| Szerokość | 85 mm |
| Napięcie nominalne | 12 V |
| Rodzaje złączy | USB Typu-A (In/Out) USB Typu-C (In/Out) |
| Prąd wyjściowy | 2,4 A |
| Jump starter | Tak |

























































