Monitor do domu i biura Acer Vero B247YEBMIPRZXV
Ciesz się wygodą pracy i zabawy z monitorem Acer Vero B247YEBMIPRZXV. Stworzony do użytku biurowego i domowego, imponuje swoją funkcjonalnością, jednocześnie chroniąc Twoje oczy dzięki technologiom ochrony wzroku. Acer Vero B247YEBMIPRZXV posiada panel Full HD, który oferuje szerokie kąty widzenia. Dzięki temu jest idealny do pracy z arkuszami kalkulacyjnymi, dokumentami tekstowymi, a także do przeglądania stron internetowych i multimediów.

Niesamowite kolory i kąty widzenia matrycy IPS
Dziel się ekranem z większą liczbą osób dzięki szerokim kątom widzenia, które oferuje matryca IPS. Doskonale odwzorowuje ona głębię kolorów, niezależnie od tego, czy patrzysz na nią z boku, czy na wprost. Dodatkowo, jej naturalne barwy i dynamiczny obraz to prawdziwa gratka dla miłośników filmów i graczy, którzy oczekują wysokiej jakości rozrywki.

Technologia AMD FreeSync
Dzięki technologii AMD FreeSync zapomnisz o zacinającej się rozgrywce i problemach z wyświetlaniem klatek. Technologia ta synchronizuje częstotliwość odświeżania monitora z klatkami generowanymi przez kartę graficzną, co skutkuje dynamiczną częstotliwością odświeżania. W rezultacie zmniejsza się opóźnienie wejściowe i eliminuje lub redukuje zacinanie się rozgrywki.

Wysoka częstotliwość odświeżania ekranu
Lepsze odwzorowanie, a co za tym idzie bardziej realistyczny ruch na ekranie, to zasługa matrycy o częstotliwości odświeżania 100 Hz. Częstsze odświeżanie klatek w ciągu sekundy sprawia, że obraz odbierany przez oko jest płynniejszy. W efekcie, gry i filmy charakteryzują się niezwykłą dynamiką, a ruch kursora na ekranie jest bardziej precyzyjny.

Ergonomiczna konstrukcja
Dobry monitor do pracy nie powinien powodować zmęczenia. Acer Vero B247YEBMIPRZXV posiada podstawę, która umożliwia regulację w różnych płaszczyznach. Dzięki niej stworzysz sobie pozycję, która ochroni Cię przed nadwyrężeniem szyi oraz poprawi Twój komfort podczas korzystania z komputera. Możesz zmieniać wysokość, kąt nachylenia, a także kąt obrotu. Dodatkową funkcją jest możliwość zmiany orientacji monitora na tryb portretowy (PIVOT), co ułatwia i uprzyjemnia czytanie długich artykułów.

Komfort dla Twoich oczu
Oczy muszą nam służyć przez całe życie, dlatego tak ważne jest dbanie o ich zdrowie. Dzięki zestawowi technologii Acer VisionCare 2.0 możesz cieszyć się niesamowicie żywymi kolorami. Doświadcz wspaniałej jakości obrazu bez uciążliwego bólu głowy i zmęczenia oczu. Dowiedz się więcej, klikając w nazwy poszczególnych technologii:
BlueLightShield

BlueLightShield pozwala na regulację ilości niebieskiego światła emitowanego przez ekran, aby zmniejszyć zmęczenie oczu podczas przeglądania treści.
ComfyView

Technologia ComfyView z matową powłoką antyodblaskową sprawia, że patrzenie na ekran nie męczy Twoich oczu, niezależnie od czasu korzystania z monitora.
Low-dimming Technology

Wyświetlacze Acer z technologią Low-dimming Technology umożliwiają uzyskanie o 15% niższych poziomów jasności. Możesz dostosować ustawienia za pomocą menu wyświetlacza, aby dopasować je do otoczenia.
Flickerless

Technologia Flickerless eliminuje szkodliwe migotanie ekranu, chroniąc oczy i zwiększając komfort użytkowania.
| Kolor | Czarny |
| Rodzaj matrycy | LED, IPS |
| Format obrazu | 16:9 |
| Kontrast dynamiczny | 100 000 000:1 |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 stopni |
| Liczba wyświetlanych kolorów | 16,7 mln |
| Pobór mocy podczas pracy | 15 W |
| Wysokość (z podstawą) | 371 mm |
| Kąt widzenia w pionie | 178 stopni |
| Tuner TV | Nie |
| Klasa energetyczna | E |
| Moc głośników | 2 x 2W |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Zakres regulacji wysokości (Height) | 150 mm |
| Wielkość plamki | 0,275 x 0,275 mm |
| Dodatkowe informacje | Możliwość zabezpieczenia linką (Kensington Lock) Wbudowany HUB USB |
| Waga | 5,6 kg |
| Dołączone akcesoria | Kabel HDMI Kabel DisplayPort Kabel USB 3.0 Kabel zasilający Kabel zasilający Instrukcja bezpieczeństwa Skrócona instrukcja obsługi |
| Szerokość | 540 mm |
| Przeznaczenie produktu | Dla graczy |
| Typ ekranu | Płaski |
| Przekątna ekranu | 23,8" |
| Złącza | DisplayPort 1.2 - 1 szt. AC-in (wejście zasilania) - 1 szt. HDMI 1.4 - 1 szt. USB 3.2 Gen. 1 Typu-B - 1 szt. Wejście audio - 1 szt. VGA (D-sub) - 1 szt. USB 3.2 Gen. 1 - 4 szt. |
| Rozdzielczość ekranu | 1920 x 1080 (FullHD) |
| Czas reakcji | 4 ms (GTG) |
| Technologia synchronizacji | FreeSync™ |
| Technologia ochrony oczu | Redukcja migotania (Flicker free) Filtr światła niebieskiego |
| Głośniki | Tak |
| Obrotowy ekran (PIVOT) | Tak |
| Wbudowany kalibrator | Nie |
| Możliwość montażu na ścianie - VESA | VESA 100 x 100 mm |
| HDR | Nie |
| Regulacja wysokości (Height) | Tak |
| Regulacja kąta pochylenia (Tilt) | Tak |
| Regulacja kąta obrotu (Swivel) | Tak |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 100 Hz |
| Zakres regulacji pochylenia (Tilt) | ~5° (do przodu/w dół) ~35° (do tyłu/w górę) |
| Odwzorowanie przestrzeni barw | sRGB: 99% |
| Zakres obrotu (PIVOT) | ~90° (w lewo) ~90° (w prawo) |
| Zakres regulacji obrotu (Swivel) | ~45° (w lewo) ~45° (w prawo) |




























































